You are here
Perfekcja od Netflix – nastąpiła moda na horrory? artykuły News 

Perfekcja od Netflix – nastąpiła moda na horrory?

Widocznie Netflix, zachęcony sukcesem The Bird Box, postanowił pójść za ciosem i zmierzyć się z niełatwym gatunkiem, jakim jest bez wątpienia horror. W końcu przestraszyć widza jest stosunkowo łatwo, ale zrobić to w interesujący sposób, to już sztuka. Czy Perfekcja od Netflix będzie miała szansę na sukces czy możne zniknie w zalewnie nowości?

Perfekcja od Netflix

Co może być przerażającego w grze na wiolonczeli? Dla osób bez słuchu muzycznego, prawdopodobnie wszystko. To oczywiście żart z naszej strony, ale oglądając zwiastun Perfekcji naszła nas taka myśl, że może przed nami coś naprawdę ciekawego. Ostatnio Netflix dołączył do swojego katalogu tytuł Silence, który mówiąc łagodnie, był mocno średni. Tylko, że to było widać już po zapowiedzi. Tymczasem tutaj jesteśmy szczerze zaciekawieni tym, co przyniesie premiera.

Perfekcja od Netflix

Film miał już swoją oficjalną premierę, ale miała ona miejsce na festiwalu Fantastic Fest. Tam ponoć zrobił prawdziwą furorę, ale cały świat będzie się mógł dowiedzieć więcej dopiero 24 maja. Wtedy bowiem film zagości na platformie VOD. Perfekcja od Netflix zapowiada się na połączenie horroru z Czarnym Łabędziem, a przynajmniej my odnosimy takie wrażenie. W obu przypadkach mamy bowiem do czynienia ze środowiskiem artystycznym i w obu dochodzi między głównymi postaciami do spięć. Jednak Perfekcja zdaje się uderzać w zupełnie inne, mroczniejsze tony, niż opowieść Arnofskiego.

Opowieść skupia się wokół pewnej mistrzyni w grze na wiolonczeli, która po latach próbuje wrócić do swojej sztuki. Okazuje się jednak, że jej dawni mistrzowie znaleźli sobie nowe oczko w głowie. Kobietę młodszą, piękniejszą i co więcej, równie uzdolnioną co ona. Spotkanie obu kobiet będzie miało niespodziewane konsekwencje, a sam zwiastun pokazuje, że faktycznie można się będzie przerazić podczas seansu. Za reżyserię odpowiada Richard Shepard, który do tej pory siedział na stołku reżyserskim w produkcjach takich jak Dziewczyny, The Matador czy Don Hemingway. W roli głównej zobaczymy Allison Williams, która także grała w serialu Dziewczyny, ale także w Uciekaj. To był jeden z największych hitów ostatnich lat i to nie tylko w gatunku horroru. Być może Perfekcja także się takim hitem okaże? Sprawdzimy to już pod koniec maja, a teraz zostawiamy was z zapowiedzią filmu.

Laptopy, smartfony oraz projektory, które pozwolą wam na oglądanie tego, co chcecie w doskonałej jakości, znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Netflix / YouTube / IMDB / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment