[PGA 2014] Ile godzin przespał Gordon?

Ci co odwiedzili październikowe targi PGA, mieli możliwość na żywo obserwować próbę bicia Rekordu Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową. Poznajmy zatem kilka ciekawostek związanych z bohaterem i jego osiągnięciem na Poznań Game Arena…

Jak, już wiemy przedsięwzięcie, zakończyło się powodzeniem. Jednak nie wszyscy znają autora sukcesu. Przybliżmy zatem postać Huberta „Gordona” Blejcha oraz jego przygotowania do tego niezwykłego wyzwania. Jak wspomina sam „Gordon”, przygotowania do próby bicia rekordu trwały ponad trzy miesiące i objęły nie tylko treningi poprawiające kondycję fizyczną, ale również wypracowanie odpowiedniego systemu snu czy pełnowartościowej diety.

Dwudziestopięciolatek od początku podkreślał, iż Sniper Elite 3: Afrika nie był, jego ulubioną produkcją. W trakcie bicia rekordu sytuacja uległa jednak zmianie. Stopniowo zagłębiając się w grę poznał jej elementy, które przekonały go do trzeciej odsłony serii studia Rebellion. Spędzając 136 godzin z tytułem „Gordon” rozegrał 291 meczy i zabił 1751 oponentów, 361 z nich uśmiercając strzałem w głowę. Najdłuższy strzał oddany został z odległości ponad 290 metrów.

Z ciekawostkami dotyczącymi bicia rekordu i stanu zdrowia „Gordona” zapoznacie się poniżej:

Więcej o rekordzie oraz Sniper Elite 3: Afrika” dowiecie się z naszych wcześniejszych publikacji.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...