Pierwszy polski tablet 3D – CityTab Vision 8” 3D

Colorovo CityTab Vision 8” to pierwszy polski tablet 3D. Technologia, w którą zaopatrzone jest to mobilne urządzenie, pozwala na oglądanie filmów, zdjęć oraz gier w pełnym trójwymiarze, bez konieczności zakładania uciążliwych okularów 3D.

Miłośnicy nowych technologii, w urządzeniach przenośnych powinni zwrócić swoją uwagę na nowy tablet rodzimej firmy Colorovo. Do tej pory obrazem 3D mogliśmy zachwycać się w najnowszych odbiornikach telewizyjnych. Owszem, zgodzę się, że zastosowanie, tej technologii w urządzeniach mobilnych nie jest nowością. Nie od dziś dostępne są na rynku smartfony 3D. Choćby LG Swift 3D oraz HTC EVO 3D. Podobnie jest z tabletami. Jednak większość tego typu sprzętu, to tajlandzkie wynalazki, których trudno szukać w polskiej dystrybucji. Dopiero CityTab Vision 8” zdołał zapełnić tą niszę.

Przyjrzyjmy się jednak, czy warto w ogóle zaprzątać sobie tym produktem głowę. Głównym atutem tego tabletu ma być ekran TFT, w którym zastosowano technologię soczewkową, zwaną także multiparalaksą lub autosteroskopią – umożliwiającą oglądanie filmów oraz zdjęć z głębią obrazu 3D bez dodatkowych akcesoriów.

Przedstawiciele Colorovo przewidują, że cena urządzenia nie powinna przekroczyć 1099 zł.

A oto co o tablecie myślą sami twórcy:

Nie chcemy, aby w Polsce nowinki technologiczne można było oglądać tylko w telewizji. Jesteśmy rodzimą marką i jako pierwsi w kraju zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tabletu z technologią 3D, która daje możliwość wyświetlenia obrazu z trójwymiarową głębią, bez konieczności używania specjalnych okularów. To zdecydowany przełom na naszym rynku, który sprawi, że jakość doświadczeń płynących z oglądania filmu, która do tej pory była dostępna jedynie w kinie lub w domowym zaciszu, możemy zabrać wszędzie – mówi Maciej Michalski, Product Manager marki Colorovo.

Miłośników technologii 3D nie brakuje i ci teraz mogą w pełni z niej korzystać już nie tylko na sali kinowej, czy siedząc wygodnie na kanapie, ale i jadąc środkami komunikacji miejskiej, w kolejce do kiosku, czy poczekalni u dentysty. Natomiast osoby,  nie przepadające za trójwymiarem, mogą ten produkt sobie w zupełności odpuścić.

Wszystkich miłośników tabletów zapraszamy na zakupy do naszego sklepu.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...