PlayStation TV tanieje – obniżki cenowe mają wpływ na sprzedaż

Sony postanowiło obniżyć ceny za PlayStation TV. Spadek okazał się znaczący, gdyż wyniósł prawie 50%, co już znalazło odzwierciedlenie w wynikach sprzedaży urządzenia.

 
Gdyby ktoś nie orientował się, do czego służy PlayStation TV… Wspomniany sprzęt pozwala nam odpalić gry przeznaczone oryginalnie na PS Vita, PSP, PS One bez potrzeby ich posiadania oraz umożliwia stremowanie obrazu z PS4. Poprzednia kwota, czyli 84,99 funtów była zdecydowanie nieadekwatna do tego, co oferowała nam przystawka.

Obniżka ceny urządzenia do 44,99 funtów spowodowała gwałtowny wzrost sprzedaży gadżetu. W ciągu ostatnich 24 godzin na brytyjskim serwisie Amazon sprzedaż PlayStation TV podskoczyła o 1,272 procent, dzięki czemu produkt zanotował skok ze 151 pozycji na liście najpopularniejszych przedmiotów w kategorii gier wideo i uplasował się na jedenastym miejscu. Warto zaznaczyć, iż cięcia Sony zaowocowały także spadkiem cen w naszym kraju, i tak zamiast około 459 zł w tym momencie na urządzenie musimy wydać kwotę 250 zł.
 
A wy macie w planach zakup PlayStation TV?

Źródło: Amazon, Sony

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...