You are here
Plus: TIDAL, HBO i IPLA Polsat Sport Premium — 3 miesiące za darmo artykuły News 

Plus: TIDAL, HBO i IPLA Polsat Sport Premium — 3 miesiące za darmo

W ofercie sieci plus pojawiła się „świąteczna” promocja. W ramach opcji użytkownicy wybranych planów abonamentowych mogą skorzystać z 3 miesięcy darmowego dostępu do usług TITAL, HBO oraz IPLA Polsat Sport Premium. Ostatnia pozwoli śledzić Ligę Mistrzów UEFA.

Plus
fot. Plus

Mimo że od świąt dzielą nas jeszcze tygodnie, wiele firm startuje z ofertami określanymi mianem „świątecznych”. Patrząc na to, jak podszedł do sprawy Plus, muszę powiedzieć, że nie mam nic przeciwko tego typu inicjatywom. W ramach propozycji tytułowego operatora możemy zgarnąć trzymiesięczny darmowy okres użytkowania korzystania z trzech popularnych usług z muzyką oraz filmami.

Plus już rozdaje świąteczne prezenty

Już od dwóch dni, czyli od 4 listopada 2019 roku osoby rozważające dołączenie do grona abonentów sieci Plus mogą skorzystać z interesującej promocji na usługi. Nowi użytkownicy otrzymają w ramach opłaty abonamentowej trzy miesiące darmowego dostępu do usług — TIDAL, HBO i IPLA Polsat Sport Premium. W informacji od operatora możemy dowiedzieć się, co dokładnie oferują rzeczone serwisy:

  • Serwis TIDAL umożliwiający słuchanie muzyki na żądanie w wysokiej jakości zarówno online, jak i w trybie offline i zawierający miliony utworów polskich i zagranicznych artystów. Po upływie darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za usługę TIDAL wynosi 19,99 zł miesięcznie.
  • Pakiet IPLA HBO, dostępny na ipla.tv, zawierający ceniony przez widzów na całym świecie serwis online HBO z kanałami telewizyjnymi i VOD, a także hity filmowe i kultowe seriale na następujących kanałach telewizyjnych: Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White. Po upływie darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za Pakiet IPLA HBO wynosi 20 zł miesięcznie.
  • Pakiet IPLA Polsat Sport Premium na ipla.tv zawierający transmisje na żywo wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA i związane z nimi specjalne programy oraz kanały Polsat Sport Premium 1 i 2. Po zakończeniu darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za pakiet wynosi 40 zł miesięcznie.
Plus
fot. Plus

Oferta obowiązuje w taryfach kosztujących odpowiednio 30, 40 i 50 oraz 70 zł. Dodatkowo, w zależności od wybranego abonamentu otrzymamy od 2 do 72 GB na dane, nielimitowane rozmowy, SMS- i MMS-y do wszystkich oraz 120 minut wychodzących połączeń międzynarodowych. Po szczegóły odsyłamy do strony Plusa.

Źródło: Plus

Related posts

Leave a Comment