You are here
Pobierz AppGallery, zapomnij o Google Play i zgarnij nagrody artykuły News 

Pobierz AppGallery, zapomnij o Google Play i zgarnij nagrody

Huawei rusza z nową kampanią promującą alternatywę dla sklepu Google Play. AppGallery, bo tak nazwano repozytorium, pozwala na pobieranie aplikacji dla systemu Android. Co ciekawe, do 31 grudnia znajdziemy tam promocyjne bonusy. Jednym z ciekawszych jest miesięczny darmowy dostęp platformy do Empik Go.

AppGallery
fot. Huawei

Huawei zamierza przekonać użytkowników swoich smartfonów do korzystania z alternatywnej do Google Play Store platformy. Firma czyni to w dość interesujący, a co ważne, atrakcyjny dla klientów sposób. Osoby, które zdecydują się pobrać aplikacje z AppGallery, mogą liczyć na bonusy. Sprawdźmy, czy gra jest warta świeczki.

AppGallery zamiast Google Paly Store?

Kampania promująca sklep Huawei z aplikacjami ruszyła i na pierwszy rzut oka wygląda interesująco. Najistotniejszym dla użytkownika końcowego elementem kampanii są bonusy. To właśnie gratisy, prezenty i im podobne atrakcje mogą sprawić, iż klienci dadzą szansę platformie i sprawdzą jej możliwości. Jak mniemam, niektóre osoby pozostaną z AppGallery na dłużej. Co zrobić, aby pobrać program-sklep i móc skorzystać z bonusów?

Aby skorzystać ze specjalnych ofert, wystarczy zalogować się na urządzeniu mobilnym Huawei przy pomocy ID Huawei (osoby, które nie posiadają ID Huawei, a mają smartfon marki, mogą bezpłatnie je założyć wchodząc w Ustawienia urządzenia). W kolejnym kroku należy wejść do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery i ściągnąć jedną lub więcej spośród aplikacji objętych ofertą — czytam w informacji Huawei

Choć bonusy będą aktywne aż do końca grudnia, warto się pospieszyć. Nie są one bowiem nielimitowane i po wyczerpaniu promocyjnej puli, nie będzie można już z nich skorzystać. W zależności od wybranej aplikacji wygląda to nieco inaczej. Przyjrzymy się nieco promocyjnym dodatkom.

  • Empik Go — zaoferuje nam 30-dniowy darmowy dostęp do e-booków oraz audio-booków. Usługodawca przygotował aż 10 000 kodów promocyjnych
  • IPLA — otrzymamy darmowy dostęp do programów telewizyjnych
  • WP Pilot — tutaj zgarniemy 14 dni darmowego dostępu do 30 programów telewizyjnych
  • Allegro — zaoferuje użytkownikom AppGallery 10 Monet Allegro (5 za pobranie z AppGallery, 5 za pierwszy zakup)

Źródło: Informacja prasowa Huawei

Related posts

Leave a Comment