inspire

Poliftingowy dron DJI Inspire

Rynek dronów ciągle się rozwija. Widać coraz nowszych producentów ze swoimi urządzeniami, dlatego też firmy działające już w tym segmencie nie mogą próżnować. DJI nie marnuje czasu i właśnie pokazało kolejną wersje drona Inspire 1.

inspire

DJI Inspire 1 v2.0 względem swojego poprzednika ma kilka ważnych zmian. Główną jest zastosowanie nowych śrub napędzających oraz niezawodnego wzmocnionego zestawu blokującego. Takie poprawki pozwolą na zaoszczędzenie energii, co zaowocuje dłużą pracą na jednym ładowaniu akumulatora. Drony tego producenta są gotowe do użycia od razu po wyjęciu z pudełka. Mają zamontowaną kamerę o rozdzielczości 4K ze stabilizatorem Zenmuse X3. Dzięki takiemu połączeniu dostajemy nagrania o bardzo dobrej rozdzielczości i bez zbędnych wstrząsów. Dodatkowo jest możliwe strumieniowanie w czasie rzeczywistym obrazu z Inspire do smartfonu lub tabletu podłączonego do dedykowanego kontrolera. Rozbudowana aplikacja daje wiele możliwości. Od zmiany ustawień kamery po edycję plików video. Znajdzie swoje zastosowanie nie tylko u amatorów, ale również profesjonalni kamerzyści będą  z niej zadowoleni. DJI Insire 1 v2.0 pozwoli utrzymać się przez dłuższy czas w powietrzu względem swojego starszego brata oraz zapewni większy komfort lotu w trudnych warunkach atmosferycznych.

Nie da się ukryć, że nie jest to tani sprzęt i nie każdy amator może sobie na niego pozwolić. Wyceniono go na 14599zł. Porównując tę cenę z jakimiś dronami za 200-300zł, widzimy dużą różnicę. Jednak wiemy za co płacimy, dobre wykonanie oraz świetna jakość nagrywanych plików video. DJI Inspire 1 v2.0 znajdzie zastosowanie kręcenia na różnego typu imprezach sportowych, weselach, ale i przy patrolowaniu ciężko dostępnych miejsc przez celników i policje.

 

źródlo: DJI

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...