applewatch

Polska cena Apple Watcha

Premiera Apple Watcha wzbudzała wielkie emocje. Zegarek wyróżnia się na tle konkurencji i nie chodzi tylko to, że jest kompatybilny iPhone’ami. Już niebawem trafi do naszego kraju i przyjdzie nam za niego sporo zapłacić.

applewatch

Już, a raczej dopiero 9 października będziemy mogli kupić Apple Watcha w naszych iSpotach. Na całym świecie najpopularniejszy jest model Sport. Na pewno wpływ na to ma jego cena, jest po prostu najtańszy. Niestety w Polsce i tak będziemy musieli zapłacić za niego dużo, za dużo. Bowiem najtańsze wersje tego modelu zaczynają się „już” od 1699 zł, a kończą na 1949 zł. Droższy jest klastyczny Watch. Za niego przyjdzie nam zapłacić od 2749 zł aż do 5499 zł. No to są już chyba jakieś żarty… Rozumiem, że nie jest to brzydki gadżet, ale bez przesady. Pozostała jeszcze seria Watch Edition, tutaj ceny są wręcz kosmiczne. Za najtańszą wersję tego modelu trzeba zapłacić 47000 zł, a za najdroższą 80000 zł. Ceny są wysokie, zdecydowanie za wysokie. W Polsce cena samego iPhone’a jest wysoka, gdyby nie to cieszyłby się o wiele większym zainteresowaniem. No ale Apple Watch to już przesada. Pamiętajmy, że to jest dodatek do smartfonu, a nie samodzielne urządzenie.

Konkurencją dla inteligentnego zegarka Apple są zegarki działający pod systemem Google – Android Wear. Jest ich coraz więcej, a wygląd to już kwestia gustu, ale mnie osobiście Moto 360 podoba się bardziej od Apple Watcha. No i jest od niego wiele tańszy. Google cały czas pracuje nad kompatybilnością swojego smartwatchowego systemu z iPhone’ami. Jeśli uda się wykorzystać im wszystkie możliwości zegarka, to Apple Watch uzyska wielu konkurentów, których zakup nie zrujnuje naszych finansów.

źródło: Apple

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....