PornHub

PornHub i synchronizacja gadżetów erotycznych

PornHub udowadnia, że seks przyszłości może znacząco odbiegać od modelu, z którym spotykamy się dzisiaj. Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, lalki roboty oraz akcesoria erotyczne podłączone do systemu — w teorii mogą zastąpić nam fizyczny kontakt z drugim człowiekiem. Jednak zanim zrezygnujemy z tradycyjnej “zabawy”, jeśli w ogóle będzie to możliwe, minie sporo czasu.

PornHub

Artykuły, prelekcje i filmy dokumentalne opowiadające o zmierzchu tradycyjnej formy miłości cielesnej pobudzają wyobraźnię. Ich twórcy starając się usilnie udowodnić nam, że za kilkadziesiąt, a może kilkaset lat, technologia pozwoli zastąpić nam drugiego człowieka maszyną tudzież inną formą elektroniki użytkowej. Przy czym mówiąc o “zastąpieniu człowieka” mam na myśli wyłącznie jego obecność w relacjach łóżkowych. Nie do końca zgadzam się z materiałami propagującymi powyższe teorie, ale co znaczy zdanie przeciętnej jednostki?

Odpowiem — niewiele. Coś jednak jest na rzeczy, zwłaszcza że docierają do nas informacje o rozwoju prac związanych z “wirtualnym seksem”. Za przykład weźmy działania jednej z największych platform z filmami “rozrywkowymi”.

PornHub to nie tylko filmy porno

PornHub to potężna platforma, z której korzystają miliony użytkowników na całym świecie. Dobrze, umówimy się, że nikt z nas i naszych czytelników nie przegląda jej zasobów. Mimo to warto opisać ostatnie doniesienia pokazujące, jak mocno serwis zaangażowany jest w rozwój technologi uciechy. Wiemy już, że poza samymi tradycyjnymi filmami, twórcy udostępniają również produkcje dedykowane użytkownikom gogli VR (wirtualnej rzeczywistości). To jednak nie wszystko, gdyż firma przygotowała lub przygotuje również Snapchata dla dorosłych (TrickPics) oraz seks-opaskę. Podejrzewam, że i tak nie są to wszystkie projekty PornHub, który z pewnością trzyma wiele rzeczy w tajemnicy. Skąd moje przypuszczenia? Wysuwam je w oparciu o doniesienia takie jak poniższe.

W sieci udostępniono informację o współpracy PornHub z producentami seks zabawek, której celem miałoby być stworzenie “inteligentnych” akcesoriów służących maksymalizacji uciechy. Ładnie ubrane w słowa określenia nie przemówią do wszystkich, spróbuję więc prościej — PornHub tworzy między innymi wibratory, które będą synchronizowane z systemem. W jaki sposób zadziała wspomniane połączenie?

Podczas oglądania danej produkcji umieszczonej na serwisie PornHub, sparowane urządzenie będzie wibrować lub wykonywać inne czynności w oparciu o prezentowaną na ekranie monitora akcję. To miałoby służyć zwiększeniu doznań płynących z zabawy. Ma to sens i wydaje się niegroźne, ale pamiętajmy, że to dopiero początek.

Co dalej?

Żyjemy w niezwykle rozwiązłych czasach, w których naprawdę cieżko jest kogoś zaskoczyć. Zgorszenie jest zjawiskiem rzadkim, co jest spowodowane wszech otaczającą nas nagością i erotyzmem. Przywykliśmy do naszej seksualności i nic w tym złego. Przynajmniej na ten moment, kiedy to nad zabawę z gadżetami i bytami wirtualnymi przedkładamy kontakt z drugim realnym człowiekiem. To może niestety ulec zmianie…

Wystarczy zapoznać się z badaniami nad rozwojem robotów-lalek (męskich i żeńskich), które miałyby być substytutem tradycyjnego współżycia. Urządzenia te stają się coraz doskonalsze i to nie tylko pod kątem wizualnym. Potrafią coraz lepiej mówić, ruszać się, a nawet symulować temperaturę danej części ciała. Jest to szaleństwo, szczególnie że wiele osób deklaruje wręcz chęć zakupu takiego tworu.

Źródło: YouTube, TheVerge, Vrtalk

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...