Potężna awaria Home.pl

Jeśli od rana nie mogliście uzyskać dostępu do wielu stron internetowych, powinniście wiedzieć, że winę za taki stan rzeczy ponosi poważna awaria usług Home.pl. Obecnie nie działają strony www, domeny ani panele administracyjne. Co gorsze, sprawa dotyczy również płatności SkyCash.

Home.pl

Szanowni klienci,

od godzin porannych obserwujemy utrudnienia w dostępie do usług home.pl – stron www, domen i paneli administracyjnych. Nasi specjaliści pracują nieustannie nad ich przywróceniem. Z uwagi na charakter prac nie możemy jeszcze podać dokładnej godziny, kiedy dostęp do usług zostanie przywrócony. Dokładamy starań, aby sytuacja uległa poprawie jak najszybciej. Za zaistniałe okoliczności przepraszamy.

Pozdrawiamy, zespół home.pl

Serwisy Home.pl wysiadły

Przez awarię DNS w Home dostęp do usług infrastruktury jest obecnie niemożliwy. Zespół pracuje w pocie czoła nad naprawą problemu, jednak nie znamy dokładnych powodów jego powstania. Nie ma pewności co do tego, czy w grę wchodzi jakikolwiek atak. Nawet jeśli przez awarię nie możecie skorzystać z usług, na których opiera się wasz biznes, praca lub obowiązki domowe, nie powinniście “atakować” usługodawcy. Wpadki zdarzają się każdemu.

Niemniej, martwić może nie tylko brak dostępu do konkretnych witryn internetowych. Problem dotyka także klientów SkyCash, którzy nie mogą zakupić biletów za pośrednictwem rzeczonej usługi.

Źródło: Niebezpiecznik, Home.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...