Power Bank od Quer – 10400 mAh zapasowej energii dla smartfonu

Od kiedy smartfon odmówił mi posłuszeństwa ze względu na niski poziom naładowania baterii, zawsze noszę ze sobą zapasowe źródło energii, czyli Power Bank. Niestety, jego pojemność okazuje się niewystarczająca w przypadku dłuższych podróży. Z tego też powodu propozycja firmy Quer wydaje mi się bardzo atrakcyjna…

Power Bank QUER KOM0546.1

Co takiego oferuje QUER KOM0546.1?

Pierwszym argumentem przemawiającym za zakupem opisywanego gadżetu jest imponująca pojemność wbudowanych (dwóch) akumulatorów, która wynosi aż 10400 mAh. To wystarczy do naładowania nawet kilku smarfonów oraz tabletu.  Dodatkowo, w obudowie znajdziemy dwa niezależnie działające porty USB (2.1A oraz 1A).

Kolejną przydatną użytkownikowi rzeczą jest niewielki ekran LCD, za pomocą którego możemy na bieżąco kontrolować stan naładowania wbudowanych w Power Bank akumulatorów, oraz dioda LED służąca jako  latarka.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to jedyne 149 zł. Jest to naprawdę niewiele, zwłaszcza jeśli porównamy KOM0536.1 do konkurencyjnych produktów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

558 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...