You are here
POWERstick PRO — odkurzacz Samsunga na IFA 2017 artykuły News 

POWERstick PRO — odkurzacz Samsunga na IFA 2017

O nowościach z IFA nie zamierzałem pisać w kontekście AGD, ale idea POWERstick PRO, czyli sprytnego odkurzacza od firmy Samsung zwyczajnie do mnie przemawia. Zróbmy więc odstępstwo od reguły i zajmijmy się sprzętem nieco innym niż segment mobile czy wearables.

POWERstick PRO

Na wstępie małe wyjaśnienie — POWERstick PRO nie jest urządzeniem inteligentnym i naszpikowanym czujnikami mającymi monitorować naszą aktywność. Nie zmierzymy przy jego pomocy tętna, temperatury ciała ani liczby przebytych w danym dniu kroków. Odkurzacz nie poinformuje nas o nowych powiadomieniach, gdyż nie da się go synchronizować ani ze smartfonem, ani z kontem Google tudzież Samsung. Komu więc przyda się tak, wydawałoby się prosty sprzęt? Odpowiedź jest prosta — każdemu, pod warunkiem, że nie zasila grona osób bezdomnych i nie należy do grupy, która domowy porządek ma za nic.

POWERstick PRO — Samsunga sposób na odkurzanie

Sam nie przepadam za odkurzaniem, ale mam na myśli samą czynność. Efekty moich działań zadowalają mnie i cieszą oko przez co najmniej 24 godziny. Niekiedy względny “porządek” utrzymuje się nawet kilka dni, ale nie jest to wynik częsty. Pracuję w domu i można uznać, że generuje największy ruch spośród wszystkich domowników. Wracając do sprzątania-odkurzania. Nie jest to moja ulubiona czynność, ale przywykłem do jej wykonywania. Niestety, mój odkurzacz trąci już myszką i nie mogę powiedzieć, żeby był wygodny. Czy jeśli zamieniłbym sprzęt na POWERstick PRO, coś by się w tej kwestii zmieniło?

Sądzę, że tak i mogę to poprzeć konkretnym przykładem. Kiedy po ślubie żona kupiła “mi” dobrej klasy żelazko, które dostosowuje temperaturę, parę itd. w sposób inteligentny, odkryłem, że prasowanie koszul nie jest zadaniem niewykonalnym. Jeśli do zestawu AGD dorzuciłbym nowy odkurzacz, który Samsung prezentuje na IFA, mogłoby być przyjemniej…

Koniec biadolenia, popatrzmy, na co konkretnie pozwoli POWERstick PRO. Urządzenie jest przede wszystkim wygodne, przy czym mam tu na myśli zarówno wygodę przechowywania, jak i transportu. Konstrukcja jest niewielka i sprawia wrażenie możliwie prostej w użyciu. Jeśli odkurzacz w ogóle można uznać za coś “ładnego” to bez wątpienia POWERstick PRO zasługuje na to miano. Ergonomia i design stanowią bezsprzeczną, ale nie jedyną zaletę opisywanego modelu.

– *POWERstick PRO™ to zupełnie nowa jakość wśród urządzeń do sprzątania. Odkurzacz zachwyca wysoką mocą ssącą, a także wyjątkową funkcjonalnością. Łatwo nim manewrować, dzięki czemu odkurzy nawet trudno dostępne zakamarki. Z niecierpliwością czekaliśmy, aby pokazać klientom zupełnie inny wymiar sprzątania, a także przedstawić innowacje, których tak bardzo potrzebowali. *– komentuje B.S. Suh, Executive Vice President of the Digital Appliances Business w firmie Samsung Electronics.

Technikalia

https://www.youtube.com/watch?v=hZZJ8TJkAw4

Innymi zaletami odkurzacza Samsunga są zastosowane w nim rozwiązania. Mam tu na myśli 150-watowy silnik, którego moc ssąca pozwala na wydajne sprzątanie nawet mocno zanieczyszczonych powierzchni. Dzięki rączce Flex Handlemożemy “wcisnąć” odkurzacz w trudno dostępne miejsca, takie jak przestrzeń pod łóżkiem tudzież szafą. Oczywiście w zależności od rodzaju zabrudzenia możemy wykorzystać nieco inne narzędzia czyszczące, gdyż producent przygotował dla klientów kilka ciekawych opcji.

POWERstick PRO jest modelem bezprzewodowym, w którym zamontowano akumulator zapewniający do 40 minut ciągłej pracy. Nie wiem, jak ta kwestia wygląda w waszym przypadku, ale sam byłbym w stanie w tym czasie sprzątnąć mieszkanie kilkukrotnie. Oceniam więc przydatność gadżetu na plus, nikt chyba nie lubi męczyć się z utrudniającym sprzątanie okablowaniem.

Źródło: Samsung

Related posts

Leave a Comment