telefonz750x300

Pozbywasz się starego telefonu, zarabiasz i do tego jeszcze pomagasz

Masz kilka telefonów, o których myślisz, że zawsze mogą Ci się przydać? Oczywiście, że kiedyś może tak się stać, ale po co czekać, jeśli możesz się ich pozbyć na dobre i do tego pomóc biednym ludziom w Afryce?

telefonz750x300

Plus rozpoczyna akcję sprzedaj telefon, która opiera się na pozbyciu się swojego starego telefonu na rzecz firmy Plus, która go od nas odkupi. Słuchawkę możemy sprzedać poprzez stronę sprzedajtelefon.plus.pl. Wystarczy, że znajdziemy tam swój sprzęt, sprawdzimy jego cenę i uznamy, że jest dla nas satysfakcjonująca. Jest jednak pewien haczyk. Może się okazać, że gdy już wyślemy swój sprzęt, to cena może się zmienić w zależności od tego co zadecydują eksperci od wyceny.

Ich zadaniem będzie przesłanie nam nowej oferty i wtedy możemy się zgodzić z nią lub nie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w tej sytuacji mamy dwa wyjścia, przyjąć przelew na konto lub odebrać bon do wykorzystania w sieci PLUS. Ciekawe jest to, że bon będzie miał o 25% wyższą wartość od naszego przelewu, ale będziemy mogli go wykorzystać jedynie w ciągu miesiąca.

plus

Dużym atutem jest to, że nawet jeśli nie jesteśmy w sieci Polkomtela możemy im sprzedać swoją słuchawkę. Jeśli bardziej przyjrzymy się jednak ofercie, to może już nie być tak kolorowo. Zapominamy, że przecież każdy z nas z różnym natężeniem używa swoich telefonów i może się okazać, że cena, którą zaproponują nam eksperci będzie dla nas za niska, no ale z drugiej strony mało kto kupi od nas starą Nokię czy pierwsze modele HTC.

Nas cieszy jednak fakt, że te telefony będą mogły być ponownie wykorzystane w krajach rozwijających się. Tam przecież dostęp do technologii, która dla nas jest już przeżytkiem, jest naprawdę wielkim wyzwaniem.

 

źródło: Plus

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...