Praca moderów nagrodzona wdzięcznością graczy

Koniec kwietnia wiązał się dla wielu pasjonatów gier z testem cierpliwości, ponieważ właśnie w tym czasie miała zostać zaprezentowana na targach E3 2012 gra Watch Dogs. Do ostatnich minut wiele osób nie wiedziało, co Ubisoft tym razem zaproponuje…

Gra od razu zyskała wielbicieli, lecz niestety w kwestiach graficznych, przez większość graczy oraz recenzentów mianowana była w sieci „średniakiem”. Przeprowadzono wiele porównań, dzięki czemu każdy internauta mógł obejrzeć, jak miała wyglądać gra, a jak przedstawia się w rzeczywistości, nawet na najwyższych wymaganiach. Nawet najmniej doświadczeni gracze odczują niedosyt.

Na szczęście, pojawili się moderzy, którzy swoją pracą postanowili poprawić błędy graficzne. Pierwszym z moderów, który pochylił się nad Watch Dogs okazał się Frederico Rojas (aka TheWorse), który zdziałał prawdziwe cuda. Ostatnia wersja moda została użytkownikom udostępniona zaledwie trzy dni temu. Każdy, kto choć raz grał w Watch Dogs, powinien się z nią zapoznać.

Wyżej wspomniany mod zaproponowano w dwóch odsłonach: pierwsza, modera MaLDo wiązała się z wprowadzeniem tekstur wysokiej rozdzielczości, a druga po prostu ich nie zawiera. Użytkownicy forum Guru3D.com od razu zaczęli wymieniać się spostrzeżeniami i informacjami o wszelkich możliwościach – osoby zainteresowane tematem koniecznie powinny zapoznać się z wątkiem. Mod jest dostępny na oficjalnej stronie, więc można go bez trudu pobrać. Pozostało jedynie pogratulować charyzmatycznemu Rojasowi i delektować się oczekiwaną od targów jakością gry.

http://www.youtube.com/watch?v=H9UihKW4P8A

Jeśli zainteresowani jesteście produkcją, to zapraszamy do naszego e-Sklepu.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...