Praca w IT

Praca w IT bez doświadczenia? Zapraszamy na webinar organizowany przez Pracuj.pl i Coders Lab

Zamierzasz się przebranżowić i sądzisz, że praca w IT może być idealny dla ciebie wyborem? Koniecznie weź udział w dzisiejszym webinarium, w którym eksperci opowiedzą o perspektywach rozwoju na rynku IT, zarobkach, a także zasadach rekrutacji. Co ważne — udział w webinarze jest całkowicie darmowy.

Praca w IT

Nieczęsto polecam webinary, ale ten wydał mi się wyjątkowo ciekawy. Temat wejścia w świat programowania czy projektowania interfejsów lub innych rozwiązań jest dziś naprawdę istotny, ale do rozwoju rynku potrzeba specjalistów. Wbrew pozorom, ich liczba jest dość skromna. Wolne stanowiska pracy czekają na “świeżą krew”. Problem w tym, że znaczna część osób zainteresowanych karierą w IT boi się porażki już na starcie.

Biorąc pod uwagę powyższe, sądzę, że webinarium, które zamierzam wam polecić, pozwoli zmienić podejście do wspomnianej kwestii. Praca w IT, choć wymagająca, nie musi oznaczać trudnych jej początków.

Webinarium “Zacznij w IT bez doświadczenia”

Dziś, 20 czerwca o godzinie 18:30 wystartuje webinarium skierowane do osób poszukujących nowej ścieżki zawodowej w branży IT. Podczas transmisji online dowiecie się “jak zacząć” karierę w IT oraz dlaczego nie powinniście przejmować się wątpliwościami i mitami tyczącymi się rzeczonego rynku.

Na spotkaniu zostaną poruszone kwestie perspektyw, jakie stwarza praca w IT, możliwości rozwoju, opis potrzebnych do startu w zawodzie kompetencji. Swoiste know-haw rozpoczęcia pracy programisty, analityka czy designera.

W webinarze weźmie udział Agada Dzierlińska (Grupa Pracuj S.A.), blisko związana z rekrutacją i szeroko pojętą branżą HR w IT.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja, której dokonacie TUTAJ.

Źródło: Pracuj.pl

Dodaj komentarz

3833 More posts in artykuły category
Recommended for you
Vivo X30 Pro
Rynek smartfonów w 2023 roku

2023 rok będzie przełomowym momentem dla rynku smartfonów. W ciągu najbliższych kilku lat możemy spodziewać...