htc-one-me-official-6

Prawdziwa nowość od HTC – HTC ME

HTC pokazało niedawno szereg modeli z „9” w nazwie. Najważniejszym oczywiście jest flagowy M9. Jednak dla tajwańskiego producenta to jeszcze za mało i zaprezentował kolejne urządzenie – HTC ME z nowym procesorem.

htc-one-me-official-6

HTC ME charakteryzuje się bardzo ciekawą, a przede wszystkim nowoczesną specyfikacją. Ciężko doszukać się w nim starych rozwiązań. Ekran urządzenia ma 5,2- cala i wyświetla obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 piksela. Sercem smartfonu jest nowy 8-rdzeniowy procesor MediaTek X10 taktowany zegarem 2,2 GHz wraz 3 GB RAMu. Użytkownicy dostają 32GB pamięci wbudowanej, którą można rozbudować za pomocą kart microSD. Tak jak w innych modelach producent postarał się, aby aparaty fotograficzne robiły bardzo dobre zdjęcia. Dlatego też główny obiektyw ma matrycę 20-megapiskeli i pozwala nagrywać video w rozdzielczości 4K, a przedni z 4-megapikselami jest wspierany przez technologię UltraPixel. Telefon został wyposażony w głośniki Boomsoud, więc miłośnicy dobrego brzmienia nie powinni być zawiedzeni. Smartfon łączy się z internetem dzięki LTE czwartej kategorii. Na pokładzie znajdziemy Androida 5.0 Lollipop z autorską nakładką HTC Sense. Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 2840 mAh.

HTC w końcu się przyłożyło i pokazało, na co ich stać. W HTC ME ciężko doszukać się wad. Ciekawe ile producent zażyczy sobie za taką technologiczną nowość. No i porównując go z M9, może się okazać, że ME wypada bardzo podobnie, a może nawet lepiej od flagowca. Obecnie smartfony bazują na znanych już układach i kolejne modele nie wnoszą nic nowego albo wnoszą bardzo mało. O HTC ME można powiedzieć, że jest naprawdę „nowy”. Jak widać, stworzenie takiego urządzenia jest wciąż możliwe, tak więc niech inni producenci też wezmą się do pracy.

źródło: phonearena

____________________

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą smartfonów HTC pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...