You are here
Prawdziwie 5G w Play? Mieszkańcy Torunia mogą dołączyć do testów artykuły News 

Prawdziwie 5G w Play? Mieszkańcy Torunia mogą dołączyć do testów

Marzycie o 5G w Play? Już nie musicie tego robić. Operator rozpoczyna testy konsumenckie sieci nowej generacji. Co ważne — wezmą w nich udział klienci z Torunia. Chcesz znaleźć się wśród nich? Jest ku temu świetna okazja.

Sieć 5G

W wakacje rozpoczęły się pierwsze „oficjalne” testy sieci 5G w Play. Wzięli w niej udział niektórzy dziennikarze oraz YouTuberzy, którzy sprawdzili, jak naprawdę radzi sobie wspomniana technologia. Teraz do akcji mogą wkroczyć klienci sieci mieszkający na terenie Torunia. Wystarczy wypełnić zgłoszenie. Naturalnie przyda się również nieco szczęścia.

Dołącz do testów 5G w Play

Od wakacji w Toruniu testujemy sieć 5G. Zaprosiliśmy wtedy do testów wybranych dziennikarzy i YouTuberów, którzy mieli okazję wziąć na warsztat nową technologię. Zobaczcie jak 5G testował Mobzilla, czyli Paweł Warzecha — czytamy na blogu Play

Tydzień temu rozpoczęto także testy konsumenckie, do których Play poszukuje właśnie nowych testerów. Swoich sił może spróbować każdy mieszkaniec Torunia będący klientem sieci Play. Jednak Fioletowi podkreślają, iż najbardziej zależy im na osobach zainteresowanych nowymi technologiami i kojarzących pojęcie speedtest. Jeśli należysz do grona geeków, próbuj. Aby zgłosić swoją kandydaturę na testera, wystarczy wysłać mail na adres pr@play.pl. Zagłoszenie powinno zawierać:

  • imię i nazwisko
  • toruński adres zamieszkania (testem objęta jest część miasta, musimy znać dokładną lokalizację korzystania z internetu)
  • kilka zdań o sobie i o tym dlaczego chcesz testować sieć 5G
  • numer telefonu

Źródło: Play

Related posts

Leave a Comment