Premiera OnePlus 5

Premiera OnePlus 5 — wiemy gdzie ją obejrzeć

Premiera OnePlus 5 odbędzie się już jutro o godzinie 18 “naszego” czasu. Co ciekawe, organizatorzy przygotowali dla swoich fanów możliwość śledzenia wydarzenia online. Tak, OnePlus zapewni stream z konferencji, a co za tym idzie, chcąc w niej uczestniczyć, nie musicie wyjeżdżać do Berlina lub innego z miast, w których odbędą się specjalne eventy.

Premiera OnePlus 5

Skłamałbym, pisząc, że OnePlus nie namieszał na rynku, ale nazywanie go pełnoprawnym “hitem” również wydaje się przesadą. Tak czy inaczej — sprzęt jest z pewnością modelem, wzbudzającym ogólne zainteresowanie. Nic dziwnego, gdyż swojego czasu nazywano go pogromcą flagowców, a to zobowiązuje. Design, wykonanie oraz sucha specyfikacja smartfona pokazywały i w zasadzie dalej pokazują, że urządzenie potężne nie musi być drogie. W związku z bardzo dobrym stosunkiem ceny do możliwości, jakim może pochwalić się OnePlus, rynek nie mógł doczekać się modelu oznaczonego cyfrą pięć. Na szczęście oczekiwania dobiegają końca i już jutro, podczas specjalnego eventu będziemy mogli zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącego sprzętu.

Premiera OnePlus 5 — stream

Jutro, godzina 18:00, pod TYMadresem uaktywni się stream z konferencji, której motywem głównym będzie Premiera OnePlus 5. Jak łatwo się domyślić, uczestnictwo w niej nie wymaga specjalnej rejestracji i nie jest obarczone żadnym ograniczeniem. Choć premiera “bazowa” odbędzie się w Nowym Jorku, producent przewidział tak zwane pop-out events w aż dziewięciu europejskich miastach. Mniejsze “eventy” to tak naprawdę specjalne konferencje, podczas których będzie można zapoznać się ze streamem. To jednak nie wszystko, gdyż mówi się, że podczas pop-up’ów pojawi się możliwość zakupu najnowszego OnePlus 5. Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w jednem z wydarzeń specjalnych, sprawdźcie, gdzie takowe się odbędą:

  • Nowy Jork, USA — 19:00 (20 czerwca, reszta eventów 21 czerwca)
  • Paryż, Francja — 11:00
  • Berlin, Niemcy — 18:00
  • Amsterdam, Holandia — 18:00
  • Helsinki, Finlandia — 17:00
  • Oulu, Finlandia — 17:00
  • Tampere — 17:00
  • Turku — 17:00
  • Kopenhaga, Dania — 16:00
  • Londyn — 17:00

Do wyboru do koloru.

O OnePlus 5 wiemy całkiem sporo

Premiera OnePlus 5 odbędzie się już jutro, ale nie oznacza to, że o urządzeniu nie wiemy nic. W zasadzie, dzięki sporej liczbie przecieków opisujących wygląd oraz podzespoły, smartfon nie jest już owiany aurą tajemniczości. Podsumujmy więc nieoficjalne doniesienia.

Urządzenie zostało wyposażone w 5,5-calowy ekran AMOLED, wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080p). Za wydajność odpowiada ośmiordzeniowa jednostka Qualcomm Snapdragon 835, grafika Adreno 540 oraz 6 lub 8 GB pamięci LPDDR4 RAM (w zależności od wersji). Zdjęcia wykonane za pomocą 16 Mpix aparatu głównego lub 16 Mpix kamerki do selfie zapiszemy na 64 lub 128 GB pamięci flash. Oczywiście, jeśli wbudowany magazyn na dane okaże się dla was niewystarczający, możecie rozszerzyć go przy pomocy kart microSD. Warto tutaj zaznaczyć, że nie ma 100% pewności co do obecności rzeczonego modułu.

Premiera OnePlus 5 ujawni również fakt zastosowania wbudowanej baterii o pojemności 3300 mAh wykorzystującej szybkie ładowanie (Dash Charge). Sprzęt pracuje, a w zasadzie będzie pracował pod kontrolą Androida 7.1.1 Nougat z autorską nakładką Oxygen OS. To również nie jest tak zwanym “pewniakiem” i prawdę mówiąc, czuje, że OnePlus 5 zaskoczy nas jeszcze innym wariantem systemowym.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić was do śledzenia jutrzejszego wydarzenia. Jeśli nie będziecie mieli takowej możliwości, nie martwcie się — opiszemy je dla was, wraz z odpowiednim komentarzem.

Źródło: Twitter, OnePlus

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...