prestigio-750x300

Prestigio MultiPhone 5453DUO – czy warto przepłacać za produkty konkurencji?

Czy smartfon za niespełna 470zł może wzbudzać pozytywne emocje? Okazuje się, że tak, czego doskonałym przykładem jest najnowsza propozycja mniej popularnego producenta. Jeśli ktoś jest w stanie zaakceptować brak logo słynnej marki na obudowie, otrzyma urządzenie cechujące się idealnym stosunkiem ceny do jakości…

prestigio-750x300

Zrozumiałe jest to, że każdy użytkownik ma odmienne oczekiwania co do urządzenia mobilnego. Podobnie sprawa wygląda w kwestii sympatii dla konkretnego producenta – jeden woli rybki, drugi akwarium. Co zatem z osobami, które poza niską ceną nie mają określonych preferencji? Zazwyczaj decydują się na znanego producenta i kiepski produkt. W niewiele lepszej sytuacji są osoby, kupujące „chińskie zabaweczki” o mocnej konfiguracji – brak wsparcia, nawet tego nieoficjalnego bywa kłopotliwy.

Prestigio postanowiło wyjść ze swoją propozycją właśnie do tej ostatniej grupy. Specyfikacja więcej niż poprawna i najnowszy system operacyjny z wizją co najmniej jednej aktualizacji w cenie poniżej 500zł? Tak, to właśnie możemy dostać, decydując się na zakup MultiPhone 5453Duo.

Urządzenie zostało wyposażone w czytelny (nawet w słońcu), cechujący się świetnymi kątami widzenia ekran IPS LCD, pracujący w rozdzielczości qHD 960 x 540. Za wydajność odpowiadać ma czterordzeniowy procesor, wspierany 1GB pamięci operacyjnej.

Aparat, przynajmniej na papierze również nie wygląda źle. 8-megapikselowa matryca z autofocusem, oraz 2Mpix kamerka do wideorozmów  powinna wystarczyć niejednemu amatorowi smartfonowej fotografii. Zdjęcia, filmy oraz pozostałe dane możemy zapisywać na 8GB pamięci flash lub na karcie microSD. Jeśli jednak jest to dla kogoś za mało, mamy świetną wiadomość. Każdy user otrzyma od producenta dodatkową przestrzeń w chmurze (200GB).

W kwestii modułów łączności nie należy się spodziewać niczego specjalnego, choć Bluetooth 4.0 oraz obsługa Areo2 mogą przekonać niejednego do zakupu opisywanej słuchawki.

Pytanie, czy warto? Jeśli logo znanej firmy nie jest dla ciebie priorytetem, powinieneś rozważyć zakup najnowszej propozycji Prestigio.

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...