MultiReaderLumen750x300

Prestigio PER3764BC Lumen – czytnik ebook z podświetleniem

Tytułowy producent nie zapomina o klientach preferujących cyfrowe wydania książek i prezentuje nowy model ebook reader’a. Urządzenie posiada kilka ciekawych funkcji, dzięki którym obcowanie z czytnikiem stanie się przyjemnością…

MultiReaderLumen750x300

PER3764BC Lumen posiada wbudowany 6-calowy ekran wykonany w technologii E-Ink, przez co nawet wielogodzinne czytanie nie męczy wzroku. Dodatkowo user otrzymuje możliwość dostosowania ustawień (odcień szarości oraz podświetlenie) wyświetlacza do aktualnie panujących warunków.

Nawigacja po menu ogranicza się do obsługi przycisków umieszczonych pod oraz z boku ekranu. Owszem, wyświetlacze dotykowe to przyszłość, lecz nie każdy akceptuje problem „palcowania się” ekranu. Z tego też powodu klasyczne klawisze znacząco wpływają na komfort użytkowania czytnika.

Opisywany model został wyposażony w 4GB pamięci flash, które możemy rozszerzyć za pomocą kart microSD. Pamięć jest częściowo zajęta, ponieważ producent umieścił od siebie aż 250 tekstów, lecz to nie wszystko. Po odwiedzeniu strony prestigioplaza.com otrzymamy dostęp do ponad 840 tyś ebooków z tego 3 tyś jest bezpłatne.

Problemem wielu niedrogich czytników jest brak obsługi standardu Adobe DRM, który często stosowany jest jako zabezpieczenie plików PDF. W PER3764BC na szczęście ów standard zagościł, oszczędzając nam tym samym kłopotliwych sytuacji.

Urządzenie te wyposażone akumulator o pojemności 1400 mAh kupimy w cenie 399, co patrząc na konkurencję jest kwotą akceptowalną.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...