Prezent

Prezent dla 40 latka. świąteczny poradnik zakupowy cz. 3

Przyszła pora na trzecią i zarazem ostatnią część świątecznego poradnika zakupowego, dzięki któremu macie szansę sprawić bliskiemu prawdziwą radość. Nic nie cieszy tak jak prezent idealnie trafiający w gust nim obdarowanej. Dziś skupimy się na upominkach dla 40-latków.

Prezent

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych publikacji poradnika, tak i tutaj nie będę skupiał się wyłącznie na prezentach związanych z nowinkami technologicznymi. Pamiętajcie, że gadżeciarze ucieszą się nie tylko z elektroniki użytkowej.

Prezent dla 40-latka

Wraz z wiekiem nasze potrzeby zmieniają się. Przedmioty użytku codziennego stają się na równi ważne z otaczającą nas technologią. Z tego też powodu, całkiem interesującymi propozycjami prezentowymi okazują się sprzęty, o których przeczytacie poniżej.

Golarka lub trymer

Prezent

Mężczyzna po czterdziestce przeważnie ma już problemy z owłosieniem na głowie. Nie jest to reguła, ale bez wątpienia zjawisko to jest widoczne na ulicach polskich miast. Na szczęście pielęgnować można nie tylko włosy, ale także brodę. Aby czynić to skutecznie, można wybrać się do profesjonalnego fryzjera-barbera, który zadba o wszystko, czego wam potrzeba. Niemniej, w przypadku mniej skomplikowanych “fryzur”, wystarczy odpowiednia golarka z funkcją trymera. Urządzenie renomowanych firm można nabyć w kwocie od 200 do 500 złotych.

Wkrętarka

Każdy szanujący się mężczyzna trzyma w domu zestaw podstawowych narzędzi, wśród których znajdują się śrubokręty, młotki, klucze oraz kombinerki. Czasami posiadanie wspomnianych rzeczy okazuje się niewystarczające do przeprowadzenia nawet stosunkowo prostych prac domowych, takich jak zamontowanie biurka pod komputerową stację roboczą. Tutaj potrzebne są elektronarzędzia, których królem jest wkrętarka. Zakup wspomnianego sprzętu, w zależności od wybranego producenta oznacza wydatek od 200 do 500 złotych.

Prezent

Wideorejestrator

Jeśli osoba, dla której planujemy kupić prezent, często porusza się własnym autem, warto zastanowić się nad zakupem wideorejestratora. Liczba aut na drogach rośnie, a wraz z nimi rośnie liczba wypadków. Niestety, winę za zdarzenie często trudno jest udowodnić, szczególnie w przypadku braku dowodów. Nagranie kolizji może być istotne dla policji lub sądu. Cena urządzeń w zależności od producenta zaczyna się od 100 złotych, a kończy nawet na 600 złotych.

Soundbar

Nie każdy mężczyzna posiada w domu zestaw kina domowego, ale w niemal każdym domu stoi duży wygody w użyciu telewizor. Niestety TV sam w sobie rzadko kiedy wydaje dźwięk, który „może się podobać. Chcąc poprawić ten stan rzeczy, można wyposażyć sprzęt w dodatkowy soundbar, który oznacza wydatek minimum tysiąca złotych. To sporo, ale możliwości rekompensują wysoki koszt zakupu.

Ekspres do kawy

Prezent

Nie znam faceta, który nie lubiłby pić kawy. W polskich domach królują niestety kawy sypane oraz rozpuszczalne przyrządzane w dość prymitywny sposób. Mało kto potrafi i chce przygotować kawę, tak aby odkryć prawdziwy jej aromat. Z pomocą może przyjść ekspres do kawy, który przygotuje napój od A do Z, czyli — po wsypaniu ziaren dzieje się magia. Niestety, są to urządzenia drogie. Oczywiście pod warunkiem chęci zakupu sprzętu mającego służyć latami. Ekspres będzie was kosztował od dwóch do pięciu tysięcy złotych.

Foto: Pixabay

Dodaj komentarz

445 More posts in felietony category
Recommended for you
Subskrypcja VOD
Subskrypcja VOD ma także wady, o których często zapominamy

Ostatnie kilka lat pokazuje, jak łatwo zachłysnąć się czymś nowym i pozornie wygodnym, by nagle...