Prezentownik mikołajkowy 2018 — gadżety dla aktywnych

Do mikołajek zostało nam raptem kilka dni. To ostatni moment na zdobycie prezentu idealnego. Jeśli nie macie pomysłu na technologiczny upominek dla osoby aktywnej, mam dla was kilka propozycji. Grzech nie skorzystać.

Nowe technologie to nie tylko smartfony, aparaty, komputery czy tablety. To również szereg gadżetów dedykowanych konkretnej grupie klientów lub ściśle sprecyzowanym zadaniom. Sporą popularnością cieszy się na przykład elektronika wspierająca nasza aktywność fizyczną. Właśnie na tego typu sprzęcie skupimy się w dzisiejszym prezentowniku.

Sportowy prezentownik mikołajkowy

Jednym z ważniejszych elektronicznych gadżetów dla osób aktywnych fizycznie są słuchawki bezprzewodowe. Tych na rynku mamy aż nadto, ale wybór naprawdę dobrego modelu, nie jest prosty. Z naszej strony chcielibyśmy zaproponować Jabra Elite Active 65t. Dlaczego mielibyście wybrać właśnie te słuchawki? Powodów jest kilka. Po pierwsze, Jabra, sama w sobie, jest synonimem jakości. Przekonaliśmy się o tym w wielu testach redakcyjnych. Poza tym 65t mocno przylegają do ucha i tłumią dźwięk otoczenia, a to w przypadku ćwiczeń siłowych lub innych aktywności jest naprawdę istotne. Dodatkowe funkcje w aplikacji Jabra Sport Life pozwolą na liczenie powtórzeń, czasu oraz odległości. Za przyjemność trzeba zapłacić około 700 złotych.

Równie przydatna może okazać się kamera Samsung Gear 360, która nagrywa wideo sferyczne w rozdzielczości 4K. Jeśli chcielibyście zaskoczyć wszystkich nowatorskim podejściem do relacjonowania wszych aktywności, gadżet może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Kolejna propozycja to Opaska sportowa ACME Europe ACT101B. Urządzenie będzie mierzyć wasze kroki, spalone kalorie oraz pomoże w monitorowaniu snu. Jest to kompletny przyrząd, który po sparowaniu ze smartfonem z iOS lub Androidem, daje nam jeszcze większe możliwości. Bonusem jest prosty system ładowania poprzez złącze USB.

Nie każdy potrzebuje naszpikowanego elektroniką inteligentnego zegarka czy fit opaski. Dla wielu podstawą pomocą w treningach jest typowy czasomierz. Dobrze, nie do końca typowy, gdyż mówimy tutaj o zegarku G-Shock od Casio, który oferuje, nie tylko podstawowe funkcje, ale także odporność na kurz, wodę, upadki i uderzenia. Jeśli osoba, którą zamierzacie obdarować, uwielbia survival lub biegi typu runmageddon, rozważcie ten zakup.

To dopiero pierwsza część poradnika. Zaczekajcie na kolejne nasze propozycje.

Dodaj komentarz

117 More posts in poradniki category
Recommended for you
Haptic Touch
Haptic Touch vs 3D Touch — jakie są różnice pomiędzy rozwiązaniami?

Haptic Touch, następca wcześniej stosowanego 3D Touch zadebiutował przy okazji premiery iPhone'a XR. Rozwiązanie trafiło...