uau2qi8cfqwdanmksr9y

Przecieki i doniesienia dotyczące nowego Assassin’s Creeda

Wczoraj o 16.00 na portalu Kotaku ukazała się niespodziewana widomość dotycząca jednej z najgłośniejszych serii produkcji Ubisoft, czyli Assasin’s Creed.

uau2qi8cfqwdanmksr9y

News ten nie dotyczył problemów wykrytych w najnowszej odsłonie zatytułowanej Unity, ani żadnego dodatku do niej. Tematem publikacji był rzekomy wyciek 7 minutowego gameplaya prezentującego nową cześć gry, pod tytułem Assassin’s Creed Victory. Filmik, którego niestety nie udostępniono, zdradza miejsce rozgrywania się wydarzeń przyszłej odsłony Assassina – będzie to Londyn epoki wiktoriańskiej.

yy31jpc9to1mc6zb6jcq

Poza miejscem, które tym razem odwiedzi zakapturzony zabójca, na stronie Kotaku ukazała się informacja o zmianie w studiu prowadzącym pracę nad nową częścią, tym razem zamiast w Montrealu, gra powstanie w Quebecu. Wśród wielkiej ilości rozważań zawartych we wspomnianym artykule, wyłowić można było również wiadomość o nowej broni/sposobie poruszania się, czyli kotwicy z linką.

qsqkddfi5wnrx8isnqug

Gra zapowiedziana jest na przyszły rok, lecz już w tym momencie wielu fanów zaczęło nakłaniać Ubisoft do przełożenia premiery na 2016. Dzieje się tak, ponieważ osoby zainteresowane kupnem nowej części nie chcą powtórki problemów znanych nam z Unity – wola poczekać na dobry niezabugowany produkt, niż znowu cierpieć z powodu niedoróbek autorów.

Źródło & foto : kotaku.com

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...