iPhone XR

Jutro startuje przedsprzedaż smartfona iPhone XR

Jeśli podobnie jak rzesza fanów Apple czekaliście na możliwość nabycia najtańszego smartfona z tegorocznego line’upu Apple, możecie przestać się niecierpliwić. Przedsprzedaż iPhone XR rusza już jutro.

iPhone XR

Lepiej nastawcie zegarki. Jutro o godzinie 00:01 PST, czyli o 9:01 czasu polskiego Apple udostępni możliwość nabycia modelu XR w systemie przedsprzedaży. Jak to zwykle bywa, warto się spieszyć, aby czas oczekiwania na zakup był możliwie najkrótszy. Niemniej, to idealny moment na odświeżenie sobie informacji o smartfonie.

Przedsprzedaż iPhone XR

XR jest modelem specyficznym i znacząco obiegającym od iPhone’ów XS oraz XS Max. Nie oznacza to jednak, że urządzenie nie jest interesujące. Powiem więcej — jestem niemal pewny, że będzie to mój kolejny smartfon. Kwota, jaką trzeba zapłacić za jego podstawową wersję z 64 GB pamięci na dane, choć wysoka, jest akceptowalna przez sobą grupę klientów. Za 3729 złotych otrzymujemy dostęp do atrakcyjnej stylistyki, w której minimalne ramki, notch oraz obsługa gestami nawiązują go iPhone’ów X, XS i XS Max. Czym jeszcze poza ceną iPhone XR różni się od wspomnianych smartfonów?

Przede wszystkim ramka okalająca ekran nie została wykonana ze stali, a aluminium serii 700, czyli identycznie jak w przypadku iPhone’a 8. Mamy tutaj również niższą rozdzielczość 1792 x 829 pikseli i to w ekranie IPS zamiast OLED. Jest to co prawda najlepszy tego typu wyświetlacz na rynku, ale powiedzmy sobie szczerze, wspomniana Retina jest nieco słabsza od OLED’ów. XR nie ma podobnie jak starsi bracia podwójnego aparatu. Zastosowano tutaj moduł pojedynczy, który uwaga — obsługuje tryb portretowy. Mam więc namiastkę funkcjonalności iPhone X, XS i XS Max.

Jeśli wolicie poczekać, pamiętajcie, że XR podobnie jak modele wcześniejsze, trafi do naszego sklepu internetowego.

Źródło: Apple

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...