You are here
Przenośny router od ZTE News 

Przenośny router od ZTE

Wprawdzie czasy, gdy zabierało się ze sobą blaszaka i szło do kumpli na nocne granie już dawno minęły. To posiadanie sprzętu, który umożliwia podział sieci, cały czas jest pomocne. Teraz ZTE postanowiło wprowadzić do sprzedaży właśnie takie urządzenie.

 
zte 750x300 1
ZTE w swojej ofercie od dawna nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi produktów. Firma stawia na różnorodność, a jednocześnie stara się, by przygotowywane przez nią urządzenia spełniały najwyższe standardy. Przykłady smartfonów ze stajni ZTE świadczą o tym, że warto im zaufać.
Teraz przyszła pora na coś innego. Routery w portfolio ZTE to nic nowego. Ich sprzęty zbierają dobre recenzje, a głosów mówiących, że coś jest nie tak, słychać wyjątkowo mało. Tym bardziej ich najnowsza propozycja wygląda więcej niż interesująco. O czym mówimy? O kieszonkowym routerze MF910.
Niewielkie urządzenie (104x65x14.6 mm) dostępne będzie w ogólnej sprzedaży niedługo, choć już teraz można go dostać u pomarańczowego operatora za symboliczną złotówkę. W sklepie cena routera ma wynosić około 450 złotych. Za tę cenę dostajemy sprzęt z kolorowym wyświetlaczem o rozdzielczości 128×128 px, który na bieżąco informuje o stanie urządzenia. Co, nie ukrywajmy, może okazać się wyjątkowo przydatne w chwili, gdy napotkamy jakieś problemy.
 
zte 750x300 2
ZTE MF910 działa w oparciu o procesor Qualcomm MDM9225 (Cortex-A5) taktowany częstotliwością 1 GHz. Router dostał także całkiem pojemy akumulator. 2300 mAh ma wystarczyć na osiem godzin pracy i aż trzysta w trybie czuwania. Co ciekawe, MF910 może obsługiwać aż czternaście urządzeń jednocześnie. Router od ZTE pozwala na pobieranie danych z prędkością 150 Mb/s, a wysyłania 50 MB/s (LTE Cat. 4). Dodatkowo sprzęt obsługuje także starsze technologie, takie jak UMTS/3G oraz 2G GSM/EDGE. Jego dwa złącza anteny zewnętrznej zgodne są z TS9.
Ze sprzętu będzie można korzystać na praktycznie każdej platformie, zaczynając od Windows oraz Mac, a kończąc na Linuxie. Jeżeli szukacie niedrogiego, przenośnego routera, ZTE MF910 będzie dobrym wyborem.
Źródła: ZTE
Fot: jw.
__________________
Ofertę na routery znajdziecie pod tym adresem.

Related posts

Leave a Comment