nokia-z-launcher-2

Przetestuj sam – nowy Z Launcher dla Nokia

Z Launcher beta, czyli aplikacja pozwalająca zapoznać się użytkownikom urządzeń mobilnych ze środowiskiem nowej Nokii, jest dostępna do pobrania za darmo w Google Play. Samodzielnie możemy ocenić  nowe udoskonalenia, mające nam ułatwić codzienne korzystanie z tabletów i smarftonów.

nokia-z-launcher-2

Jakiś czas temu mieliśmy zaszczyt poznać najnowszy tablet spod skrzydeł Nokii, teraz przyszedł czas na aplikację, będącą środowiskiem urządzenia jakim jest Z Launcher. Jak już wspomniałem, apka jest dostępna dla wszystkich użytkowników smartfonów i innych urządzeń mobilnych z androidem 4.1 lub nowszym.

Na pierwszy rzut oka Z Launcher cechuje się prostotą oraz eleganckim designem w przyjemnej dla oka kolorystyce. Idąc w górę głównego ekranu widzimy zegar oraz kalendarz, niżej  nasze najczęściej używane aplikacje, odwiedzane strony www. Oferuje nam to jeszcze szybszy dostęp do wybranych narzędzi.

z-launcher-02-610x340

Najciekawszą cechą nakładki jest funkcja „scribble”, pozwalająca nam w prosty sposób na wyszukiwanie informacji, otwieranie aplikacji i kontaktów. To wszystko jest możliwe z poziomu głównego interfejsu ekranu. Żeby z tego skorzystać, należy narysować palcem odpowiednią literę, wyszuka nam wszystkie wyniki zaczynające się na dany symbol. Im więcej literek, tym bardziej precyzyjny będzie nasz wynik wyszukiwania.

Musimy się jednak pogodzić z tym, że mamy do czynienia z niepełnym projektem  beta, pewnych elementów tutaj brakuje. Miedzy innymi Finowie nie umieścili ekranu blokady i panelu powiadomień. Pamiętajmy, aby wszystkie nasze uwagi na temat błędów i optymalizacji wysłać oficjalnie do pracowników Nokii.

http://www.youtube.com/watch?v=T40mOcr8Fr8

Z Launcher zrobił dobre pierwsze wrażenie, dajmy producentom jeszcze szansę się wykazać.

Źródło : www.apkreleases.com

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...