PS Plus na styczeń

PS Plus na styczeń – no szału nie ma

Zdawałoby się, że Nowy Rok należy rozpocząć z przytupem. Wiecie, fajerwerki, wystrzały i tak dalej. Niestety, ale wygląda na to, że PS Plus na styczeń nie zadowoli większości graczy. Oferta, która rozpoczyna 2019 rok nie przynosi wielkich tytułów, ale będąc szczerym, dawno takich nie przynosiła. Co tym razem dostaną gracze?

PS Plus na styczeń

Wiadome jest to, że subskrypcję PlayStation Plus kupuje się na dla gier, które pojawiają się w niej raz na miesiąc, ale dla dostępu do usług on-line. Bez wykupionego abonamentu możemy tylko pomarzyć o tym, żeby grać ze znajomymi w… cokolwiek. Cóż, taka polityka Sony i jedyne co można w takiej sytuacji zrobić, to niestety zacisnąć pięści i płacić. Dodatkiem do tego są właśnie produkcje, które pojawiają się w odstępie miesięcznym. Wtedy gracze mają możliwości pobrać je na dysk konsoli i dopóki mają wykupiony dostęp do PlayStation Plus, cieszy się z „darmowej” produkcji.

PS Plus na styczeń

Początek roku dla posiadaczy subskrypcji, nie będzie specjalnie… okazały. Owszem, tytuły umieszczone w PS Plus na styczeń do tragicznych może nie należą, ale pokazują też jedno. Czasy, kiedy dostawało się produkcje AAA już dawno przeminęły. W przyszłym miesiącu abonenci dostaną między innymi Steep. Jeżeli lubicie sporty zimowe, to może was ta produkcja zainteresuje. Steep nie jest może najlepszą z tego typu gier, ale można się przy produkcji całkiem nieźle bawić. To coś, co fanom snowboardu, nart czy nawet paralotni pomoże zapomnieć o tym, że za oknem nie uświadczą już śniegu. A przynajmniej nic na to nie wskazuje.

Kolejnym z tytułów, który znajdzie się w katalogu PlayStation Plus na styczeń będzie Portal Kings. To trzecio osobowa produkcja z gatunku RGP, ale w znacznie mniej „poważnej” stylistyce. Kolorystyka może przypominać odrobinę wczesne wersje Minecraft, ale nie ma się czego obawiać. Portal Kings nie jest infantylną produkcją dla najmłodszych, ale elementy zręcznościowe zostaną tutaj mocno przetestowane. Ważne będzie także na przykład zbieranie surowców czy… stawianie swoich własnych budowli. W sam raz do sprawdzenia w zimowy wieczór.

Ostatnią z produkcji, która zagości w PS Plus na styczeń jest Fallen Legion: Flames of Rebellion. To coś dla fanów starej szkoły, bo gracze dostaną tutaj jRPG z mocnymi elementami bijatyki. Jeżeli zdecydujemy się na odpalenie gry, to naszym zadaniem będzie odzyskanie władzy w królestwie Fenumii. Oczywiście na naszej drodze stanie sporo wrogów, którzy nie będą chcieli do tego dopuścić.

Co jeszcze w ofercie na styczeń?

Powyższe tytuły przeznaczone są oczywiście na konsolę PlayStation 4. Jeszcze przez jakiś czas pojawiały się będą także tytuły na poprzednią generację, ale Sony zamierza w przyszłości skupić się tylko na obecnej. Czy to oznacza, że gracze dostaną lepsze tytuły, niż np. te na styczeń? Teoretycznie tak, ale w praktyce to różnie wychodzi.

I tak w styczniu na PlayStation Vita dostaniemy także Fallen Legion: Flames of Rebellion, ale i Super Mutant Alien Assault. Jeżeli zaś chodzi o PlayStation 3, to w ofercie pojawią się dwa tytuły. Będą to: Zone of the Enders HD Collection oraz Amplitude. I jak, jesteście zadowoleni z tego, co Sony przygotowało na początek roku?

Nowe konsole oraz gry, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation Plus / YouTube / Sony

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...