You are here
PS Plus na wrzesień z mocną ofertą dla rządnych akcji Gry konsole 

PS Plus na wrzesień z mocną ofertą dla rządnych akcji

Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się, czy warto korzystać z usługi subskrypcyjnej od Sony, to chyba ten miesiąc powinien go przekonać, że jednak warto. Oferta PS Plus na wrzesień jest na tyle interesująca, że powinna przypaść do gustu każdemu, kto wymaga od gier odrobiny mocniejszych wrażeń. Tym razem Japończycy postawili na naprawdę mocne tytuły.

PS Plus na wrzesień
Fot. Sony

Comiesięczna opłata za możliwość grania ze znajomymi w sieci to coś, co nie każdemu się podoba. Nic w tym dziwnego, ale tym bardziej cieszy to, że Sony daje na osłodę tego stanu rzeczy, dwa naprawdę mocne tytuły na ten miesiąc. Nie są to może najnowsze pozycje, ale zdecydowanie warte poznania, a już w szczególności dla fanów intensywnej akcji. Oto, co przygotowało Sony dla subskrybentów usługi PlayStation Plus.

PS Plus na wrzesień

Oferta PS Plus na wrzesień zawiera dwa tytuły. Pierwszym z nich jest Batman: Arkham Knight, czyli ostatnia z części pokazujących walkę „nietoperka” z tymi złymi z Arkham. Drugim tytułem będzie Darksiders III. Oba tytuły będzie można pobierać od przyszłego tygodnia, a do tego czasu można jeszcze korzystać z oferty sierpniowej. Przypomnijmy, że w niej znalazły się WipEout Omega Collection oraz Sniper Elite 4. Tak o ofercie PS Plus na wrzesień pisze dystrybutor:

Batman: Arkham Knight

Propozycja dla wszystkich fanów komiksowych super bohaterów. Najnowsza odsłona kultowej gry to dzieło studia Rocksteady, odpowiedzialnego za dwie pierwsze gry serii Batman. Na graczy czeka rozbudowany tryb walki pozwalający na znokautowanie kilku przeciwników w tym samym momencie, a także zmodyfikowany system kontry. Fani Mrocznego Rycerza szczególnie docenią wprowadzenie Batmobilu, dzięki któremu można się szybko przemieszczać po mieście Gotham.

Darksiders III

W kolejnej odsłonie popularnej gry akcji, gracze wcielą się w postać Furii. W przeciwieństwie do poprzednich części główna bohaterka nie jest jednym z Jeźdźców Apokalipsy. Zadaniem każdego z graczy będzie pokonanie siedmiu grzechów głównych i przywrócenie ładu na Ziemi. Gra dzięki efektownym walkom, komiksowej oprawie graficznej, a także postapokaliptycznym obrazom dostarczy mnóstwo emocji.

Ile kosztuje teraz PS Plus?

Ceny usługi od Sony prezentują się następująco: za okres jednego miesiąca trzeba zapłacić 37 złotych, za trzy miesiące równo 100 złotych, a w przypadku wykupienia usługi na rok, zapłacimy za nią 240 złotych. Tanio nie jest, ale za to gry w ofercie udostępniane użytkownikom trochę te wydatki rekompensują.

Nowe gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Sony Informacja prasowa / PlayStation Plus / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment