PUBG Mobile

PUBG Mobile za darmo dla wszystkich!

PUBG Mobile, czyli mobilna odsłona niezwykle popularnej sieciowej strzelanki trafiła na urządzenia mobilne pracujące pod kontrolą Androida oraz iOS. Co istotne — na grę nie nałożono żadnych ograniczeń regionalnych, a co za tym idzie, każdy użytkownik smartfona może od dziś rozkoszować się darmową rozrywką na najwyższym poziomie. Fakt, w PUBG pojawiają się mikropłatności, jednak nie psują one zabawy.

PUBG Mobile

Od lat nie zaliczam się już do grona zapalonych graczy, jednak zabawy w mobilne produkcje nie mogę sobie odmówić. Staram się ogrywać większość ciekawych tytułów i muszę przyznać, że mimo braku czasu, plan ten udaje mi się realizować. Jedną z nowości, której musiałem spróbować, jest PUBG Mobile, czyli konkurent mobilnego Fortninte, który od wczoraj dostępny jest dla wszystkich użytkowników smartfonów na całym świecie. Czy warto interesować się wspomnianym tytułem?

PUBG Mobile dla Androida i iOS

CS, Fortnite czy PlayerUnknown’s Battlegrounds nie do końca do mnie przemawiały. Winna była temu platforma. Wspomniałem już, że cenię głównie mobilne produkcje, stąd też rzeczonymi grami interesowałem się jedynie z racji wykonywanej pracy. Co innego PUBG Mobile. Grę zainstalowałem wczorajszego wieczora i spędziłem z nią niemal dwie godziny. To stanowczo za mało do wystawienia recenzji, lecz pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne.

PUBG Mobile

Nie ma potrzeby obawiać się trudności w sterowaniu czy słabszej w stosunku do desktopowej edycji grafiki. Interfejs został przystosowany do urządzeń mobilnych, dzięki czemu poruszanie się po mapie jest wygodne i stosunkowo precyzyjne. Sama rozgrywka nie różni się znacząco od pierwowzoru, co powinno spodobać się fanom podstawowej wersji gry.

Skąd ten pośpiech?

Nie spodziewałem się, że PUBG Mobile trafi do wszystkich użytkowników smartfonów z Androidem i iOS tak szybko. Nie spodziewałem się również tego, że tytuł będzie darmowy i oparty jedynie na nieirytujących mikropłatnościach. Miłe zaskoczenie. Okazuje się jednak, że twórcy nie mieli za bardzo wyjścia i nie mogli postąpić inaczej. Premiera największego konkurenta — gry Fortnite zmusiła Tencent do pośpiechu. Plusem dla twórców jest także to, że PUBG Mobile zostało wydane jako gra otwarta. W przypadku Fortnite Battle Royale konieczne jest otrzymanie zaproszenia.

Grę możecie pobrać z Google Play oraz App Store. Urządzenia, na których PUBG Mobile będzie działał idealnie, zajdziecie w naszym sklepie.

Grafiki pochodzą z gry na iPhone 8

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...