Pubbing jak Endomondo? Jest aplikacja

Pubbing to modne słowo określające wieczór spędzony w kilku barach. Warka postanowiła wykorzystać to do celów marketingowych i stworzyła aplikację zaprojektowaną z myślą o piwoszach Warkomondo, wzorowana na Endomondo.

 
 
Pubbing aplikacja
 
Aplikacja łączy w sobie typowo piłkarskie statystyki z pubową przestrzenią zmagań. Program pozwala monitorować trasę wypadu, przebytą odległość oraz czas jaki był potrzebny na jej pokonanie. Dodatkowo wyświetla na bieżąco statystyki z pubów – liczbę podań, asyst, strzelone gole. Apka pozwala także porównywać swoje wyniki z wynikami przyjaciół.
 
-Ćwiczę już od miesiąca. Forma nieustannie rośnie. Dzięki Warkomondo mogę zoptymalizować swój wypad na miasto. Wiem ile spalam kalorii, ile mam asyst i ile przyjmuje podań. Nie sądziłem, że wypad na Warkę może być sportem. To niesamowite. – zwierza się pan Jakub, jeden z pierwszych użytkowników.
 
Warkomondo jest już do ściągnięcia z War–stora i na Warka Plej. Tani chwyt marketingowy czy realne zapotrzebowanie w XXI wieku? Odpowiedzią będzie zapewne liczba ściągnięć aplikacji.
 
_____________________________________
Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...