Quadro K6000 – grafika od Nvidii do profesjonalnych zastosowań

Dziś został zaprezentowany nowy, flagowy model karty graficznej skierowanej do profesjonalistów. Trzeba przyznać, że jak zwykle pokazali klasę. Nowe GPU według producenta jest najszybszym układem jaki kiedykolwiek pojawił się w sprzedaży. Co drzemie w środku „potwora”?

nvidiaquaa750x300

Nowa grafika ma dysponować dwukrotnie większą wydajnością w stosunku do poprzednika, modelu Quadro 6000. Specyfikacja zdaje się to potwierdzać, gdyż 12 GB pamięci DDR5 o taktowaniu zegara 6 GHz oraz 384-bitowym interfejsie robi wrażenie.

Karta jest w stanie obsłużyć  aż cztery monitory, nawet te pracujące w rozdzielczości 4K. Również wizualizacje wieloskokowe nie stanowią większego wyzwania dla nowego Quadro.  Opóźnienia w operacjach transmisji obrazu zostały zminimalizowane do więcej niż zadowalającego poziomu.

Niestety cena karty jest tajemnicą, lecz możemy być pewni, że ta będzie wysoka. Nie powinno to dziwić nikogo, gdyż to co oferuje nam Nvidia jest naprawdę świetnym produktem. Wszystko okaże się jesienią, gdyż wtedy Quadro K6000 trafi do sprzedaży.

Osoby zainteresowane kupnem nowej karty graficznej w bardziej przystępnej cenie zapraszamy do naszego sklepu.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...