Quantum Break – nowy projekt twórców Maxa Payne’a.

Na konferencji firmy Microsoft, Remedy Entertainment, zespół odpowiedzialny za stworzenie Maxa Payne’a czy Alana Wake’a, zaskoczył środowisko graczy i zapowiedział nową markę.

Quantum Break to nowy projekt studia Remedy Entertainment. Fani fińskiego zespołu spodziewali się zapowiedzi innej produkcji, a mianowicie kontynuacji przygód pisarza walczącego z siłami zła – Alana Wake’a. Tymczasem twórcy ogłosili exclusive na nową platformę Xbox One, którą przybliżyliśmy tutaj.

 Pierwszy trailer przedstawia małą dziewczynkę posiadającą nadprzyrodzone umiejętności. Podczas dotykania matki swoja dłonią, pokazuje jej mroczną wizję katastrofy, w której statek uderza w most. Na ten moment nie wiemy nic więcej na temat fabuły. Patrząc jednak na to co prezentuje nam studio z Finlandii, o emocjonującą rozgrywkę możemy być spokojni.

Wyjawiono również informację, że Quantum Break doczeka się także serialu telewizyjnego, którego wydarzenia mają się uzupełniać z tymi przedstawionymi w grze, a nawet wpływać na siebie nawzajem. Na podobne rozwiązanie zdecydowano się w przypadku Defiance – gry MMO oraz serialu emitowanego przez stację SyFy.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...