quaz Tomasz Drabik zdjęcie

Quaz, czyli Tomek Drabik kolejną gwiazdą Patronite

Wystarczyła jedna osoba, by o polskim Patronite zrobiło się głośno. Teraz przyszła pora na kolejnego gracza, który zawładnął serwisem.

quaz Tomasz Drabik zdjęcie

To, co działo się w chwili, gdy Krzysztof Gonciarz wystartował ze swoim profilem na Patronite, można uznać za szaleństwo. Vloger w zaledwie kilka dni zebrał astronomiczną kwotę od tak naprawdę nieznanych sobie osób. Od osób, które oglądają jego filmy i zechciały go wesprzeć swoimi pieniędzmi. Co chwila pękały kolejne bariery, a suma złotówek na koncie rosła. Obecnie jest to prawie 30 tysięcy złotych. Fenomenalny wyniki!

Swoich sił na portalu postanowił spróbować także Tomek Drabik, którego większość kojarzy pod nickiem quaz. Twórca kanału na YouTube, gdzie omawia i recenzuje gry. Robi to już od 9 lat, ale dopiero teraz poczuł, że warto zając się tym w pełnym wymiarze godzin. Doskonale go rozumiemy, bo łączenie pracy zawodowej (grafik) i tej, która sprawia przyjemność to mordęga dla organizmu. Przez 8 godzin (plus czas na dotarcie i powrót do domu) quaz był uwiązany, a materiały, które chodziły po mu głowie, czekały na realizację. I tak mogłyby czekać w nieskończoność.

http://www.youtube.com/watch?v=rEpZAlpqK10

Decyzja o porzuceniu stałej i ciepłej posadki na rzecz YouTube’a była… heroiczna. Tak, trudno tutaj użyć innego słowa. I choć w przypadku quaza trudno tutaj mówić o „nowej drodze życia”, bo w temacie siedzi od dawna, to i tak wykazał się odwagą godną pozazdroszczenia. Do decyzji dorastał od kilku miesięcy, a w zaledwie kilka dni udało mu się zdobyć ponad 6 tysięcy złotych miesięcznie! Wszystkie założone przez Tomka progi udało się przekroczyć (jej będą recki VR). Widać, że jesteśmy spragnieni treści, które coś wnoszą. Materiały quaza charakteryzują się humorem i w pełni profesjonalnym podejściem do tematu. To także szczerość i otwartość w stosunku do widzów.

Niby to logiczne, ale widząc co ląduje obecnie w zakładce „Na czasie” polskiego YouTube, nie jesteśmy już tego tak pewni. Tomek jest wyjątkowym człowiekiem, a na dodatek skromnym. Potwierdza to jego wpis z Facebookowego profilu. „Nie wiem co powiedzieć i nie chcę tu teraz wypisywać jakichś banałów, ale to z jak ciepłym przyjęciem spotkała się moja dzisiejsza informacja o tym, że będę robił kanał na pełny etat oraz to ile we mnie zainwestowaliście przez te 10 godzin – to jest zwyczajnie niesamowite… i lekko przerażające, bo teraz czuję jaka odpowiedzialność wiąże się z tą ilością zaufania jaką mi okazaliście”. Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne materiały!

Źródło: Patronite, Facebook
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6482 More posts in News category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...