You are here
Ratchet i Clank podbijają wielkie ekrany News 

Ratchet i Clank podbijają wielkie ekrany

Ratchet i Clank, dwójka sympatycznych bohaterów, znanych miłośnikom gier na PlayStation, próbuje podbić serca widzów w salach kinowych. Od 22 kwietnia możemy oglądać ich przygody na wielkich ekranach.

Drek wraz z grupą oddanych mu Blargów najpierw dewastuje swoją planetę, a następnie rusza na podbój nowych światów. Jego plany krzyżują jednak Ratchet, przedstawiciel rasy Lombaxów, który przypomina skrzyżowanie kota z wiewiórką i jego wierny przyjaciel Clank – mały robot o wielkim sercu i umyśle. Dołączają oni do grupy Strażników Galaktyki, którym przewodzi Kapitan Qwark. Grupa superbohaterów będzie musiała powstrzymać Dreka przed podbojem Galaktyki Solana.

Zadbano o to, by zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających widzów. Nie zabraknie zatem perfekcyjnie dopracowanych szczegółów, niespodziewanych zwrotów akcji, a także doskonałego dubbingu. W polskiej wersji językowej usłyszymy: Macieja Musiała (Ratchet), Jerzego Kryszaka (Clank), Grzegorza Hyżego (Robot Zed), Łukasza Nowickiego (Kapitan Qwark), Mirosława Wieprzewskiego (Doktor Nefarious), Waldemara Barwińskiego (Drek), Piotra Bąka (Grimoth) i Jacka Króla (Victor).

Przed twórcami filmu Ratchet i Clank stało bardzo poważne zadanie – bohaterowie są bowiem przez wielu posiadaczy konsol Sony uważani za maskotki PlayStation, jak niegdyś Crash Bandicoot czy Jak i Daxter. Od samego początku seria o przygodach rudego Ratcheta i blaszanego Clanka zbiera bardzo dobre noty zarówno od graczy, jak i od krytyków. Osoby decydujące się na stworzenie filmu, który nawiązywałby do serii gier, muszą liczyć się z tym, że od takich produkcji oczekuje się bardzo wiele. Najlepiej, by film choć w części osiągnął ten sam sukces co gry, a najlepiej by okazał się równie udany.

http://www.youtube.com/watch?v=bvWRilQ9lnI

Reżyserii podjęli się Kevin Munroe i Jericca Cieland, zaś reżyserem polskiej wersji językowej jest Dariusz Błażejewski. Wizyta w kinie i obejrzenie filmu pozwoli odpowiedzieć na pytanie, czy ta półtoragodzinna spełnia nasze oczekiwania co do przeniesienia przygód Ratcheta i Clanka na wielkie ekrany. 

 

____________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

 

Related posts

Leave a Comment