Reflect Response – nowe słuchawki od JBL

Szukacie lekkich, bezprzewodowych i funkcjonalnych słuchawek sportowych? Firma JBL oferuje JBL Reflect Response, pierwszy tego typu na świecie produkt sterowany poprzez dotyk.

Odporne na pot, a do tego wyposażone w ergonomiczną, opatentowaną opaskę na szyję słuchawki pozwalają na intensywny trening bez obawy o to, że się zniszczą lub wypadną nam one z uszu.

JBL Reflect Response zapewniają do 10 godzin odtwarzania muzyki. Dzięki ruchom dłoni, możemy ją kontrolować. Same zaś gesty jako polecenia są konfigurowalne, a wbudowany czujnik umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych preferencji. Odpowiednio długie przytrzymanie palca lub dłoni na słuchawce pozwoli nam kontrolować muzykę. Jeśli chcemy zablokować lub odblokować słuchawkę, wtedy wystarczy przytrzymać palec przez 4 sekundy na lewej, zaś dotknięcie jej przez 2 sekundy przerzuca utwór wstecz. Prawa słuchawka ma aż trzy funkcjonalności: dotyk przez 4 sekundy odpowiada za wybieranie głosowe, 2 sekundy przerzucają utwór na następny, 1 sekunda to odtwarzanie, pauzowanie i odbieranie rozmów telefonicznych oraz ich kończenie. 

 

 

Specyfikacja techniczna:

  • Przetworniki dynamiczne: 8.6 mm;

  • Pasmo przenoszenia: 10kHz – 22kHz;

  • Bluetooth;

  • Sterowanie gestem i dotykiem.

Słuchawki dostępne są w dwóch kolorach – niebieskim i czarnym, zaś ich cena to 669 zł.

Źródło: JBL

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...