Remeber Me – poznaj zarys fabularny z nowego zwiastuna gry.

Już na początku lata będziemy mieli możliwość wcielenia się w Nillin – bohaterkę Remember Me przemierzającą futurystyczny Neo-Paryż. Jeśli do tej pory ominęły Cię informacje o tym produkcie, możesz szybko nadrobić zaległości wraz z nowym zwiastunem nakreślającym nieco zarys fabuły.

Pierwsze dziecko studia Dontnod Entertainment doczekało się filmiku uchylającego nam rąbka tajemnicy o fabule przedstawionej w grze. Remember Me jest produkcją w cyberpunkowych klimatach z ciekawie prezentującą się grafiką. Paryskie studio stawia na połączenie kilu gatunków. I tak inspiracji twórców można doszukiwać się w takich tytułach, jak: Assassin’s Creed, Prototype czy Mirror’s Edge.

Nasza protagonistka to była członkini organizacji Errorist – grupy zajmującej się pozyskiwaniem wspomnień. Klimat gry przypomina nieco ten znany z filmów Blade Runner czy Johny Mnemonic, a to za sprawą umiejętności, w które wyposażono Nillin: wkradanie się do ludzkich umysłów i kradzieży wydarzeń z pamięci w otoczeniu wszechobecnych hologramów.

Jak poinformowali przedstawiciele Capcomu, Remember Me premierę w Europie będzie miało 7 czerwca i ukarze się  na PC, X360 i PS3.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...