„Reporterskim okiem” – Turniej Mortal Kombat

W dniach 20.07.2013 – 21.07.2013 w pubie Level Up, mieszczącym się przy ulicy Moliera 4/6 w Warszawie, odbył się turniej w najnowszą odsłonę serii Mortal Kombat, rozgrywany na konsolach Xbox 360. Turniej wystartował eliminacjami, które rozpoczęły się 20.07 o godzinie 16:00. 

Aby wziąć udział w turnieju, trzeba było się uprzednio zarejestrować i zakupić wejściówkę w kwocie 20 zł od uczestnika. Głównym celem turnieju było promowanie bijatyk konsolowych w Polsce. Aby graczom przyjemniej było „prać” się po wirtualnych gębach, każda wejściówka uprawniała do odbioru dwóch piw lanych z „kija”.

Żaden turniej nie obejdzie się bez organizatorów i nie inaczej było w tym przypadku, a popełnili go: Filip Gontarczyk, The Armory we współpracy z blogiem graczem-od-dziecka.blogspot.com, GMIX.pl oraz forum BACKDASH.

Dla uczestników tego wydarzenia sponsorzy, którymi byli: Razer, gamingstore.pl, The Armory, Level Up, przygotowali pokaźną liczbę nagród. I tak za zdobycie:

  • Miejsca 1. – zwycięzca turnieju otrzymał pada Razer Sabretooth Elite, grę konsolową do wyboru, figurkę Prototype 2, koszulkę do wyboru, kubek Razer, leet pack Razer oraz dosyć nietypową formę nagrody, bo możliwość nazwania drinka, który na stałe zagości w menu Level Up. Taz wybrał nazwę: „Salty Friendship by Taz”,
  • Miejsca 2. – trzy gry konsolowe do wyboru, figurkę Prototype 2, leet pack Razer, koszulkę do wyboru,
  • Miejsca 3. – grę konsolową do wyboru, figurkę Prototype 2, leet pack Razer, koszulkę do wyboru,
  • Miejsca 4. – grę konsolową do wyboru, figurkę Prototype 2, koszulkę do wyboru,
  • Miejsca 5/6. – grę konsolową do wyboru, koszulkę do wyboru,
  • Miejsca od 7. do 16. – koszulkę do wyboru.


Do turnieju przystąpiło 31 zawodników, których organizatorzy podzielili na 5 grup, przy czym grupa nr 2 służyła jako stanowisko dla osób, które chciały grać na własnych kontrolerach od Play Station. Wśród uczestników znaleźli się też przedstawiciele branży gier. Anish, reprezentujący CD Projekt RED, ostatecznie zajął 5. miejsce i nie udało mu się awansować dalej oraz Boyler pracownik Techlandu, który awansował do finałów zajmując 4. miejsce w grupie nr 5.

Po pierwszym dniu na polu walki pozostało szesnastu zawodników. Lista zwycięzców poszczególnych grup przedstawia się następująco:

  • Grupa 1 – Taz,
  • Grupa 3 –  Moonspell,
  • Grupa 4 – Furb,
  • Grupa 5 – Kosu.

Na wszystkich, którzy nie dostali się do finałowej szesnastki czekały upominki – niespodzianki.

Strony: 1 2

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...