You are here
Royal Quest – czy Cenega podbije rynek MMO? Gry 

Royal Quest – czy Cenega podbije rynek MMO?

Polski dystrybutor gier oraz partner firmy 1C CompanyCenega – przedstawił plany wprowadzenia na rodzimy rynek MMORPG, zatytułowanego Royal Quest. Gra została stworzona przez studio Katauri Interactive, odpowiedzialne za King’s Bounty.

Royal Quest, osadzony został w przepełnionym magią oraz technologią świecie Aura. Historia przedstawiona w grze opowiada o losach władcy królestwa Elenii Rolanda który to zmaga się z Czarnymi Alchemikami o panowanie nad drogocenną rudą minerału Elenium. Czym jednak byłby król bez wspierających go w walce bohaterów. Zwabieni zdobyciem na własność ziem, tytułów i zamków, odpowiadamy na wołanie o pomoc naszego władcy. Wśród stu unikatowych lokacji, odwiedzimy takie miejsca jak: trujące bagniska , pustynne wydmy, przeklęte lasy czy zatęchłe katakumby.

„Od dawna uważnie przyglądaliśmy się rynkowi gier sieciowych, czekając na odpowiedni momen,t by wystartować z własnym projektem.” – podkreślił Marek Chyrzyński, dyrektor generalny firmy Cenega Poland. „Kiedy zobaczyliśmy jak wygląda nowa gra autorów cenionego w Polsce King’s Bounty, a potem zagraliśmy w wersję beta, stwierdziliśmy, że to bardzo dobry kandydat na pierwszy projekt gry MMORPG w historii naszej firmy.”

Pełna polska wersja językowa działać ma na dedykowanych naszemu krajowi serwerach, a osoby, które wkroczą do świata Royal Quest zawalczą nie tylko z tutejszą florą i fauną, ale i poprowadzą boje między sobą. Główną atrakcją trybu PvP ma być podbijanie i zasiedlanie zamków.

http://www.youtube.com/watch?v=7hZXM2q_rNQ

Jeśli chcesz zapisać się do wersji beta musisz zgłosić takową chęć na oficjalnej stronie produkcji.

 

 

Related posts

Leave a Comment