Royal Quest – czy Cenega podbije rynek MMO?

Polski dystrybutor gier oraz partner firmy 1C CompanyCenega – przedstawił plany wprowadzenia na rodzimy rynek MMORPG, zatytułowanego Royal Quest. Gra została stworzona przez studio Katauri Interactive, odpowiedzialne za King’s Bounty.

Royal Quest, osadzony został w przepełnionym magią oraz technologią świecie Aura. Historia przedstawiona w grze opowiada o losach władcy królestwa Elenii Rolanda który to zmaga się z Czarnymi Alchemikami o panowanie nad drogocenną rudą minerału Elenium. Czym jednak byłby król bez wspierających go w walce bohaterów. Zwabieni zdobyciem na własność ziem, tytułów i zamków, odpowiadamy na wołanie o pomoc naszego władcy. Wśród stu unikatowych lokacji, odwiedzimy takie miejsca jak: trujące bagniska , pustynne wydmy, przeklęte lasy czy zatęchłe katakumby.

„Od dawna uważnie przyglądaliśmy się rynkowi gier sieciowych, czekając na odpowiedni momen,t by wystartować z własnym projektem.” – podkreślił Marek Chyrzyński, dyrektor generalny firmy Cenega Poland. „Kiedy zobaczyliśmy jak wygląda nowa gra autorów cenionego w Polsce King’s Bounty, a potem zagraliśmy w wersję beta, stwierdziliśmy, że to bardzo dobry kandydat na pierwszy projekt gry MMORPG w historii naszej firmy.”

Pełna polska wersja językowa działać ma na dedykowanych naszemu krajowi serwerach, a osoby, które wkroczą do świata Royal Quest zawalczą nie tylko z tutejszą florą i fauną, ale i poprowadzą boje między sobą. Główną atrakcją trybu PvP ma być podbijanie i zasiedlanie zamków.

http://www.youtube.com/watch?v=7hZXM2q_rNQ

Jeśli chcesz zapisać się do wersji beta musisz zgłosić takową chęć na oficjalnej stronie produkcji.

 

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...