You are here
Rozrywka w autobusie? Flixbus zapewni pasażerom dostęp do Amazon Prime i Audible artykuły News 

Rozrywka w autobusie? Flixbus zapewni pasażerom dostęp do Amazon Prime i Audible

System pokładowej rozrywki FLIXainment trafia do polskiej floty pojazdów Flixbus. Oznacza to, że podróżujący otrzymają w cenie biletu dostęp do katalogu z filmami, serialami i audiobookami. Brzmi kusząco, szczególnie że lista dostępnych w języku polskim materiałów rośnie.

Flixbus
fot. Flixbus

Autobusami jeżdzę rzadko. W zasadzie ostatni kurs odbyłem pod koniec sierpnia ubiegłego roku, kiedy odwiedzałem berlińskie targi IFA. Na pokład zabrałem słusznej pojemności powerbank, gdyż zamierzałem konsumować treści z subskrybowanych przeze mnie źródeł takich jak Netflix oraz Spotify. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że znaczna część podróżujących nie wykupuje dostępu do katalogów dóbr cyfrowych, przez co często kończą wpatrzeni w okno, obserwując przejeżdzające ciężarówki. Polski oddział Flixbus postanowił nieco poprawić ten stan rzeczy i od dziś oferuje darmowy system pokładowej rozrywki FLIXainment.

FLIXainment, czyli darmowa rozrywka we Flixbus

Podróżowanie autobusami lub pociągami, szczególnie na dłuższych dystansach potrafi nudzić. Warto sięgnąć wtedy po książkę lub inne źródło rozrywki. Co, jeśli takowego przy sobie nie posiadamy? Odpowiedzią może być FLIXainment, czyli system rozrywki pokładowej w autokarach Flixbus.

W ramach systemu klienci Flixbusa otrzymują za darmo dostęp do filmów i seriali z Amazon Prime Original oraz audiobooków z Audible. To oczywiście dopiero początek, jednak sam fakt możliwości korzystania z dóbr kultury podczas podróży cieszy. Ciekawe, kiedy i czy w ogóle, katalog zostanie wzbogacony o Netflix czy HBO Go.

Źródło

Related posts

Leave a Comment