S View Cover dla Galaxy S4 – zapomnij o rysach i obtarciach urządzenia

Jeśli zdecydowaliście się wydać niemałą kwotę na zakup topowego urządzenia Samsunga, powinniście rozważyć kwestie zabezpieczenia go przed czynnikami zewnętrznymi. Koreański producent pomyślał o tym za nas i proponuje doskonałe akcesorium, które poza właściwościami ochronnymi posiada kilka przydatnych ficzerów.

samsung-s-view750x300

Spora część ochronnych etui nie grzeszy walorami wizualnymi, lecz w przypadku S View Cover jest zupełnie inaczej. Jak przystało na etui do flagowego smartfona, możemy spodziewać się tutaj doskonałej ergonomii, prostoty użytkowania, jak i rozszerzenia możliwości samego telefonu.

Wizualnie cover prezentuje się naprawdę dobrze, gdyż idealnie wpasowuje się w stylistykę Samsunga Galaxy S4. Ten jak wiadomo przyciąga nabywców dbałością o szczegóły. Z tego też powodu wymagania dotyczące akcesoriów są wysokie. Czy produkt Koreańczyków je spełnia?

Zdecydowanie tak. Etui jest  cienkie, co pozwala nie zmieniać znacznie rozmiarów s-czwórki. Do produkcji wykorzystano odporny termoplastyczny materiał, dodatkowo pokryty powłoką polimerową. Na górnej części znajdziemy „okienko” pozwalające na zapoznanie się z godziną , pogodą, nadchodzącymi połączeniami, a także zalegającymi powiadomieniami. Wewnętrzna strona etui posiada właściwości czyszczące, dzięki czemu nasz ekran zawsze będzie w nienagannym stanie.

Nie można zapomnieć o ochronie przed upadkami i otarciami. Od teraz te będą dla naszego telefonu niegroźne. To wszystko sprawia, że cover staje się pożądanym produktem. Dodajmy do tego jeszcze jedną ważną rzecz – stylistyka. W dzisiejszych czasach wygląd naszych przenośnych urządzeń jest bardzo ważny. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że są nawet wizytówką właściciela. Nic, więc dziwnego, że użytkownik chciałby się otaczać czymś o przyjemnym designie. Samsung S View Cover idealnie zaspokaja nasze wymagania dotyczące walorów wizualnych.

Opisywany produkt można nabyć w naszym sklepie internetowym lub za pomocą allegro, a to wszystko w atrakcyjnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...