You are here
Samsung Galaxy A70s oficjalnie – sprzęt z niesamowitym aparatem artykuły News 

Samsung Galaxy A70s oficjalnie – sprzęt z niesamowitym aparatem

To już kolejny model od producenta, który pojawia się w tym roku. Samsung Galaxy A70s kontynuuje obraną przez firmę drogę, czyli jest kolejną wersją urządzenia dobrze już znanego, ale po sporych przeróbkach. Tutaj największe wrażenie będzie robił moduł głównego aparatu, który naprawdę robi duże wrażenie. Co jeszcze ma do zaoferowanie nowy model w portfolio producenta?

Samsung Galaxy A70s
Fot. Samsung / Samsung Galaxy A70s

Wizualnie nie mamy tutaj zbyt dużych zmian względem „normalnego” modelu, czyli Galaxy A70. Dalej mamy więc do czynienia z wyświetlaczem typu Infinity-U, czyli notch w kształcie kropli wody. Na pleckach także nie zaobserwujemy przesadnie dużych zmian, bo po raz kolejny widzimy trzy obiektywy ułożone jeden pod drugim. Co więc się zmieniło? Przede wszystkim specyfikacja.

Samsung Galaxy A70s

Zanim przejdziemy do największej zmiany, która pojawiła się w nowym Samsung Galaxy A70s, spójrzmy na pozostałe informacje o urządzeniu. I tak, wyświetlacz Super AMOLED w smartfonie ma przekątną 6.7 cala, co przekłada się na rozdzielczość Full HD+, czyli 1080×2400 pikseli. Więc tutaj nie mamy żadnych zmian względem poprzednika, bo nawet sam rozmiar pozostaje bez zmiany. Pod samym wyświetlaczem znajduje się zintegrowany czytnik linii papilarnych, co powinno być ułatwieniem dla tych, którzy nie lubią mieć go na pleckach smartfona.

Pod maską znajduje się ośmiordzeniowy procesor Qulacomm Snapdragon 675, którego pracę ma wspierać 6 lub 8 GB RAM w zależności od wybranej wersji. Jeżeli chodzi o miejsce na dane, to Samsung Galaxy A70s oferuje „jedynie” 128, więc specjalnego wyboru nie będzie. Dużym plusem jest tutaj sam akumulator, bo w smartfonie ma on mieć pojemność aż 4500 mAh. Przy tak dużym ekranie i wysokiej rozdzielczości nie mogło być inaczej. Akumulator naładuje się z wykorzystaniem szybkiej ładowarki 25W. Samo urządzenie na start dostanie Android 9 Pie z nakładką One UI, ale zapewne zostanie także aktualizowane do Android 10.

Aparaty w Samsung Galaxy A70s

Największą i prawdopodobnie najbardziej odczuwalną zmianą w nowym Samsung Galaxy A70s, będzie jego aparat. Ten do selfie oraz wideo rozmów ma 32 Mpix, więc jest to praktycznie najlepszy z możliwych teraz wyborów. Na pleckach za to znajdują się aż trzy obiektywy. Główny ma matrycę 64 Mpix z przysłona F1.8., którą mogliśmy już obserwować w produktach od Xiaomi. To dobrze, że Samsung w końcu zdecydował się na włożenie swojego produktu do swojego smartfona. Głównemu aparatowi towarzyszyły będą jeszcze dwa obiektywy – ten do szerokiego kąta z 8 Mpix oraz przysłoną F2.2 oraz do głębi z 5 Mpix. Nie mogło zabraknąć oczywiście diody doświetlającej LED.

Samo urządzenie w sprzedaży pojawi się na razie w Indiach, ale niewykluczone, że zostanie wprowadzone także na inne rynki. Ile trzeba zapłacić obecnie za tą wersję? Nie jest tak źle, bo Samsung Galaxy A70s z 6 GB RAM zostało wycenione na 28999 rupii, co w przeliczeniu daje około 1640 złotych. Wersja z 8 GB RAM na pokładzie to już koszt 30999 rupii, więc mniej więcej 1750 złotych. Oczywiście, jeżeli smartfon pojawi się w Polsce, jego ceny będą odpowiednio wyższe, ale dalej na tyle przystępne, że znajdą się na niego klienci.

Nowe smartfony znajdziecie także w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło; Samsung / GSM Arena / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment