Galaxy M20

Dlaczego warto czekać na Samsunga Galaxy M20?

Samsung potrafi tworzyć kapitalne urządzenia flagowe. Potrafi je również sprzedać. Niestety, pomija przy tym klientów zainteresowanych nieco tańszymi propozycjami. Średniaki oraz przedstawiciele niższej półki w portfolio Koreańczyków wykazują bardzo słaby stosunek ceny do jakości. Galaxy M20 ma to zmienić.

Galaxy M20

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia o modelu Galaxy M20, który miałby zadebiutować już w przyszłym roku. Najnowsze informacje dają nadzieję na to, że południowokoreański gigant zacznie traktować poważnie klientów z mniej zasobnymi portfelami, którzy chcieliby otrzymać rozsądny kompromis pomiędzy ceną a możliwościami.

Galaxy M20 z baterią o pojemności 5000 mAh

Samsung zaprezentuje model M20 już w przyszłym roku. Nie znamy niestety dokładnej daty premiery. Na szczęście nieoficjalne doniesienia pozwalają nam zapoznać się z kilkoma istotnymi cechami urządzenia. Wygląda na to, że cenowo-jakościowa polityka Samsunga ulegnie niemałej modyfikacji.

Zawsze, kiedy ktoś pytał mniej o niedrogiego Samsunga, odradzałem zakup modelu tej marki i kierowałem w stronę sensowniej wycenionych alternatyw, zapewniających wyższy komfort użytkowania. Serio, Samsung najzwyczajniej w świecie nie dba o niższą półkę swoich urządzeń. Kiepska specyfikacja, niekiedy tandetne wykonanie oraz mizerne wsparcie nijak mają się do tego, co pokazują flagowce z serii Galaxy S oraz Galaxy Note. To ma się w końcu zmienić i Galaxy M20 jest tego dowodem.

M20 otrzyma wcięcie ekranowe, ale nie będzie to Notch, a coraz częściej spotykana “łezka”. W mojej ocenie jest to dobre posunięcie. Skoro o ekranie mowa, wspomnę tylko, że producent zdecyduje się na wyświetlacz IPS zamiast AMOLEDa, co może pozwolić zachować rozsądną cenę. Mocnym punktem specyfikacji Galaxy M20 będzie akumulator o pojemności 5000 mAh, który w połączeniu z sensowną konfiguracją, może pozwolić na przynajmniej 48-godzinny tryb pracy na jednym ładowaniu.

Sprzęt otrzyma ośmiordzeniowy procesor Exynos 7870, 4 GB RAM oraz 32 GB pamięci na dane użytkownika. Za sprawną pracę całości odpowie Android 8.1.

Źródło: Androidcommunity

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...