Samsung Galaxy S6 Edge Iron Man Edition – Superbohater w zasięgu ręki

Jeśli trudne wybory, których musieliście dokonać, nie przybliżyły was ani trochę do wstąpienia do drużyny „Avengers”, a jak głosi reklama pewnego marketu, możecie co najwyżej „zostać bohaterami własnego domu”, powinniście zainteresować się edycją specjalną smartfona „Galaxy S6 Edge”.

Już w najbliższy czwartek na ekranach kin zadebiutuje druga odsłona obrazu „Avengers” (trailer do obejrzenia tutaj). „Samsung” postanowił wykorzystać szum wokół premiery filmu i wypuścił na rynek specjalną edycję swojego gadżetu. Miłośnicy uniwersum „Marvela” zapewne ucieszą się ze smartfonu w czerwono-złotym kolorze. Właśnie dla nich „Samsung” przyszykował specjalną edycję „Galaxy S6 Edge”. Przyznam szczerze, że kiedy pojawiła się informacja, iż Koreańczycy planują wydać serię telefonów z komiksowymi bohaterami, uważałem to za fejk. Teraz współpraca „Samsunga” z firmą „Marvel” nabiera tempa.

Tuż po premierowym seansie filmu „Avengers” w Korei Południowej ,w jednej z rozmów, szefowa marketingu dot. urządzeń mobilnych Lee Young-Hee potwierdziła, iż „Galaxy S6 Edge Iron Man Edition” inspirowany zbroją superbohatera będzie w kolorze czerwonym. Pozostałe szczegóły są jeszcze dogrywane z „Marvel Studio”. Najważniejszą informacją dla komiksowych maniaków jest zapewne ta, kiedy urządzenie trafi na rynek. Wydarzenie będzie miało miejsce pod koniec maja lub na początku czerwca. Na ten moment jeszcze nie wiemy, ile telefon ma kosztować. Można się jednak spodziewać, że przysłowiowego „Kowalskiego” raczej nie będzie na niego stać, chociaż fani nie raz mnie szokowali swoją rozrzutnością w przypadku zakupu filmowych gadżetów.

Jeśli ktoś nie jest miłośnikiem nowel graficznych, to i tak powinien zainteresować się powyższym modelem w standardowej wersji. Warto zapoznać się z materiałem reklamowym na temat tego, jak powstaje to elektroniczne dzieło sztuki:

 http://www.youtube.com/watch?v=IlUPM7s_7_8

 

Przypominamy, że w konkursie na naszym facebookowym profilu mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na seans „Avengers: Age of Ultron”. Szczegóły tutaj.

Produkty linii „Galaxy” do kupienia w naszym e-sklepie.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...