Samsung Galaxy S8 Active na zdjęciach!

Pojawienie się pierwszych wiarygodnych przecieków dotyczących Galaxy S8 Active było tylko kwestią czasu. Nie spodziewałem się jednak, że będę mógł podziwiać rzeczony sprzęt na realistycznych zdjęciach, a nie, jak to miało miejsce zazwyczaj — renderach. Sprawdźmy, co oferuje najnowszy przedstawiciel serii Active od Samsunga.

Galaxy S8 Active

Każdy ma nieco inne wymagania co do smartfona i jest to czymś naturalnym. Jedni cenią sobie wysoką wydajność, inni nietuzinkowy design, jeszcze inni chcieliby móc rzucać smartfonem o ścianę, nie uszkadzając go przy tym. Nie istnieje sprzęt, który sprostałby oczekiwaniom wszystkich typów użytkowników. Na szczęście oferty dzisiejszych gigantów branży są na tyle bogate, że bez problemu każdy znajdzie interesującą dla siebie propozycje. My skupimy się dzisiaj na zapowiedzi ostatniego z wymienionych sprzętów… sprzętów wzmacnianych.

Galaxy S8 Active, czyli rzuć mną o ścianę

W większości przypadków, smartfony wzmacniane nie zachwycają wyglądem. Linia Galaxy S Active nie była tutaj wyjątkiem, choć z generacji na generację sprzęt prezentował się coraz okazalej. Tym razem, zakładając oczywiście, że zarówno zdjęcia, jak i film są autentyczne, należy pochwalić projektantów Samsunga za przyłożenie się do swojej pracy. Galaxy S8 Active wygląda naprawdę interesująco, przy czym producent nie poszedł tutaj na znaczące ustępstwa.

Jaki jest Galaxy S8 Active, każdy widzi. Warto wspomnieć o tym, że Samsung zdecydował się tutaj na nieco niższą, niż we flagowej S8-ce rozdzielczość Full HD+ (2220 x 1080p). Akumulator wbudowany w opisywany model ma zaś pojemność równą 4000 mAh, czyli większą niż w modelu podstawowym. Cieszy również obecność dodatkowego przycisku, choć jest on nieco kontrowersyjny. Dlaczego? Otóż jest on dedykowany asystentowi Bixby i nie ma na chwilę obecną potwierdzenia możliwości zmiany jego funkcji. Wątpię jednak w to, że będzie on niekonfigurowalny. Pozostała część specyfikacji technicznej ma wyglądać identycznie jak w przypadku Galaxy S8.

Źródło: GSMArena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...