Samsung Gear S2 bohaterem nowego wideo

Południowokoreański producent opublikował materiał filmowy, na którym w pełnej krasie zaprezentował się najnowszy smartwatch „Samunga” – Gear S2”.

Gear s2 slide

Od czasu pojawienia się w portfolio „Samsunga” ostatniego inteligentnego zegarka upłynęło dużo wody w Wiśle. Ten stan niedługo ma się jednak zmienić. Na ubiegłotygodniowej konferencji „Samsung Galaxy Unpacked 2015” koreański koncern zapowiedział „Gear S2”, który do niedawna znany był pod nazwą „Gear A”.

W przeciwieństwie do starszego modelu najnowsze dziecko „Samsunga” wyposażone zostanie w okrągły ekran Super AMOLED o rozdzielczości 360×360 pikseli , a według niepotwierdzonych źródeł znajdziemy w nim również 2-rdzeniowy procesor „Exynos 3472”, 756 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, moduły łączności: Bluetooth w wersji 4.1, NFC, WiFi, GPS, monitor pracy serca, opcjonalnie w miejsce na kartę SIM oraz akumulator o pojemności 250mAh. Całość pracować będzie pod kontrolą platformy operacyjnej „Tizen”.

Gear s2 screen 1

Nawigację po okrągłym wyświetlaczu ułatwić ma specjalna obrotowa ramka, za pomocą której obsłużymy menu oraz część funkcjonalności urządzenia. Jak wcześniej wspomniałem, także i w tym modelu pojawi się „Tizen”, dobra alternatywa „dla „Android Wear”. Sporym minusem w przypadku poprzedniego smartwatcha „Samsunga” była współpraca tylko z niektórymi smartfonami z rodziny „Galaxy”. Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią nam, że niestety tym razem może być podobnie.

Pewne źródła sugerują, że „Samsung” zastosował podobną politykę jak konkurent z Cupertino i urządzenie na rynku (podobno jeszcze w tym roku) pojawi się w trzech wersjach różniących się od siebie wykończeniem: sportowej, metalowej oraz ekskluzywnej.

http://www.youtube.com/watch?v=nwn8qMaNoJk

Cena oraz dokładna data premiery jest na ten moment nieznana, ale ma się to zmienić już 3 września podczas berlińskich targów „IFA 2015”, kiedy to zegarek ma zostać oficjalnie zaprezentowany.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór smartfonów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...