SamsungosStrojkos750x300

Samsung wstrzymuje aktualizację Galaxy S3 do Androida 4.3

Posiadacze trzeciej wersji modelu Galaxy S z niecierpliwością oczekiwali na obiecaną aktualizację urządzeń do Androida 4.3. Było to szczególnie ważne, gdyż producent celowo pominął update do nienajświeższego już systemu w wersji 4.2. Proces aktualizacji ruszył dwa tygodnie temu, lecz z dniem dzisiejszym został wstrzymany. Dlaczego tak się stało?

SamsungosStrojkos750x300

Wszystko przez zgłaszane przez użytkowników błędy i to nie byle jakie, ale takie, które skutecznie uniemożliwiały swobodne korzystanie z Samsunga.

Głównym problemem było notoryczne zawieszanie się interfejsu, przeskakiwanie ekranów i wyraźny spadek wydajności. Ponadto, w niektórych przypadkach odnotowano problemy z odblokowywaniem ekranu. Opisane wyżej niedogodności spędzały sen z powiek właścicielom S3, lecz to nie jedyne kłopoty z jakimi przyszło im się zmierzyć. Bateria „leciała” w oczach, co było spowodowane niewłaściwym zarządzeniem pamięcią RAM oraz połączeniem WiFi, które również nie działało prawidłowo.

Naturalną i słuszną reakcją Samsunga było zablokowanie możliwości zaktualizowania smartfonów do najnowszego OS. Koreańczycy zapowiedzieli, że zaraz po uporaniu się z problemami feralnego build’u wznowią proces aktualizacji.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...