You are here
Selfie Expert, czyli Oppo F1s News 

Selfie Expert, czyli Oppo F1s

Nie da się zaprzeczyć, że nazwa Selfie Expert pasuje do nowego dziecka Oppo wręcz idealnie. F1s to urządzenie wprost skrojone dla wielbicieli Instagrama.

oppo f1s zdjęcie smartfona

O Oppo F1s pisaliśmy już dla was pod koniec lipca. Dokładnie dziś odbyła się oficjalna prezentacja sprzętu i trzeba przyznać, że wygląda lepiej niż się spodziewaliśmy. I nie chodzi tutaj tylko o wygląd zewnętrzny. Owszem, ten nie prezentuje się źle, ale Oppo stwierdziło chyba, że nie przepada za eksperymentami. Dlaczego? Ano dlatego, że nowy smartfon nie różni się praktycznie niczym od poprzednika. Dalej mamy do czynienia z dość klasycznym podejściem do tematu, ale wykorzystanie szkła 2.5D nadaje mu odpowiedniego sznytu. Innymi słowy, posiadacze tego modelu nie będą wstydzili się wyjmować go z kieszeni, gdy pójdą na piwo ze znajomymi.

Wiadomo jednak, że to nie sam wygląd jest najważniejszy. I tutaj Oppo należą się duże brawa, bo postanowiło stworzyć telefon skrojony pod konkretną grupę klientów. W tym przypadku chodzi o ogromny rynek, bo wydaje się, że strzelanie selfie stało się już sportem i codziennością milionów korzystających z sieci. Oppo podchwyciło temat, a F1s jest tego doskonałym przykładem. Wszystko przez fakt, że postanowiono zupełnie odwrócić proporcje, które do tej pory wydawały się normalne. To nie pierwsza sytuacja, gdy to aparat przedni charakteryzuje się lepszymi „osiągami” niż ten główny, ale takich dysproporcji się nie spodziewaliśmy.

oppo f1s zdjęcie smartfona

 

16 Mpix to wartość, którą nieraz trudno znaleźć w produktach z wyższej półki. W przypadku Oppo F1s to właśnie taka matryca znalazła się z przodu. Dodatkowo zadbano o to, by fani selfie mogli się odpowiednio „upiększyć”. Chodzi o oprogramowanie Beautify 4.0, którego zadaniem jest pokazanie „naturalnego piękna” użytkowników. To dość przewrotne stwierdzenie – mówimy wszak o czymś, co ma zmieniać i niwelować niedoskonałości skóry. Pojawi się też szereg filtrów, a także możliwość strzelania selfie szerokokątnego sklejając kilka zdjęć w jedno.

Co po za selfie oferuje Oppo F1s? Ośmiordzeniowego MediaTek MT6750, 3 GB RAM oraz 32 GB miejsca na dane. Wyświetlacz ma przekątną 5,5 cala (IPS, 1280×720 px), a niewymienny akumulator ma pojemność 3075 mAh. Ile będzie kosztował smartfon? W przeliczeniu na złotówki niewiele ponad tysiąc. Warto? Poczekajmy na pierwsze testy.

Źródło: Oppo
Fot: jw.

 

_____________________________________

 

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment