lisa slide

Sinterit Lisa – polska drukarka 3D podbija Niemcy!

Druk 3D coraz odważniej wkracza w nasze życie. Niestety, dla większości konsumentów to wciąż drogie „zabawki”. Sytuacja zupełnie inaczej przedstawia się w przypadku firm, które chcą mieć w swojej ofercie tego typu usługi.

lisa slide

Rynek druku 3D rozwija się nadzwyczaj prężnie… Nie umknęło to uwadze rodzimym przedsiębiorstwom, które oferują zarówno sam sprzęt do druku, jak i wsparcie techniczne po zakupie ich produktów. Jednym z wyznawców takowej filozofii sprzedażowej jest krakowska firma „Sinterit”, która na branżowych targach „Euromold” (22-25.09) w Düsseldorfie zaprezentuje swój najnowszy model laserowej drukarki 3D o wdzięcznej nazwie „Lisa”. Wszystkie zainteresowane osoby będą ją mogły zamówić bezpośrednio na miejscu w cenie 8 tys. dolarów netto. Oczywiście istnieje również możliwość zakupu poprzez oficjalną stronę internetową.

Jeśli produkt na tyle wzbudził waszą ciekawość, że nie jesteście w stanie czekać do czasu premiery urządzenia, możecie już powoli myśleć o składaniu pre-orderów. Przedsprzedaż wystartuje jutro (10.09) o godzinie 16:00. Dla pierwszych 5-ciu osób, które zakupią „Lisę” przed debiutem rynkowym, producent przygotował ofertę specjalną, dzięki której cena drukarki spadnie do 5 tys. dolarów netto, 10-ciu kolejnych klientów nabędzie ją w kwocie 6 tys. dolarów netto, a ostatnia partia 10-ciu sztuk dostępna będzie za 7 tys. dolarów netto. Ci, którzy zdecydują się na „przygarnięcie” drukarki, swoje egzemplarze otrzymają w styczniu 2016 roku.

Lisa screen

Jeśli myślicie, że po wyjęciu sprzętu z pudełka będziecie jeszcze musieli go własnoręcznie złożyć i skalibrować, to jesteście w błędzie, gdyż urządzenie będzie od razu gotowe do użytku.

A Wy jaką macie opinię na temat wspomnianej technologii?

Źródło: Inserit

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...