Skomponuj własną pizzę z Xboxem.

Każdy gracz wie, że spędzanie czasu przy konsoli często powoduje nagły napad głodu. Pizza Hut znalazła na to radę! Wypuściła bowiem aplikację na Xboxa, która umożliwia skomponowanie z dostępnych składników własnej pizzy i zamówienie jej bezpośrednio pod nasz adres.

Jeśli zdarzało Ci się zgłodnieć podczas sesji ze swoja ulubioną grą, to Microsoft wraz z Pizzą Hut znaleźli na to rozwiązanie. Aplikacja na Xbox Live udostępniona przez obydwie firmy, umożliwia wczucie się w pizzera i stworzenie swojej ulubionej pizzy. Jakby tego było mało, zaprojektowaną przez siebie pizzę, będzie można zamówić  i zjeść u siebie w domu. Program obsługiwany jest przy użyciu sensora Kinect, komendy głosowej lub pada. Jeśli ktoś nie ma czasu lub daru do sporządzania posiłków, może skorzystać z gotowych przepisów lub innych przekąsek oferowanych przez amerykańską sieć restauracyjną. Aplikacja zapamiętuje sporządzone przez nas przepisy na pizzę, więc całej procedury tworzenia ulubionej potrawy nie trzeba ciągle zaczynać od nowa.

Do 6 maja na pierwsze zamówienia złożone za pośrednictwem aplikacji dają 15% rabatu. Niestety z takich atrakcji na razie skorzystać mogą wyłącznie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i w chwili obecnej nie wiadomo kiedy usługa zostanie rozszerzona na cały świat.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...