smart biurko

[Prima aprilis — żart] Smart biurko od Apple w drodze

Przecieki mają do siebie to, że znaczna ich część znajduje potwierdzenie w rzeczywistych działaniach producentów. Tak właśnie może być w przypadku Apple, które, jeśli wierzyć doniesieniom, szykuje prawdziwą petardę w swoim portfolio produktowym. Smart biurko, bo o nim mowa, może trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku.

smart biurko
fot. Pixabay

Apple boryka się w ostatnim czasie z problemami wizerunkowymi. Sprzedaż urządzeń, choć zadowalająca, nieco martwi inwestorów. Firma, chcąc ratować sytuację, ulokowała swoje działania w rozwoju usług, o których pisaliśmy dla was w minionym tygodniu. Co ciekawe, wygląda na to, że usługi to niejedyna nowość, nad którą pracuje gigant z Cupertino.

Apple wprowadzi do sprzedaży smart biurko

Udało mi się dotrzeć do źródła przecieku, ale na jego ujawnienie nie mogę sobie na ten moment pozwolić. Niemniej, oceniam jego wiarygodność niezwykle wysoko. Sprawa początkowo wydawała się mocno podejrzana, ale po zapoznaniu się ze szczegółami, śmiem twierdzić, że kierunek, jaki może obrać Apple, jest kierunkiem właściwym. Czy pozwoli na maksymalizację zysków, przekonamy się z czasem. Osobiście kibicuję firmie, która wkroczy na obcy dla niej rynek. Do rzeczy.

Wszystko wskazuje na to, że gigant z Cupertino wszedł we współpracę z jedną ze skandynawskich firm trudniących się produkcją wysokiej jakości mebli. Jeden z pracowników miał najwyraźniej problem z dochowaniem tajemnicy dotyczącej rzeczonej kooperacji, gdyż na światło dzienne wyszło kilka interesujących kwestii z nią związanych. Okazuje się, że jednym z mebli, które miałyby zostać wyprodukowane dla Apple, jest smart biurko. Schematy, które najprawdopodobniej wpadły w ręce wspomnianego pracownika, zawierały instrukcję, z której możemy wyczytać o możliwości montażu dodatkowych czujników, modułów łączności oraz ogromnego panelu dotykowego.

Tak, Apple najprawdopodobniej szykuje dla swoich fanów smart biurko, które może, choć nie musi, okazać się tegorocznym hitem sprzedażowym. Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

[Aktualizacja]

Informacja miała charakter humorystyczny i stanowiła inicjatywę związaną z Prima aprilis.

Źródło: własne

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....